Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudom nem figyelni…?

Figyelt kérdés
Van egy nő... Van férje és gyereke, nekem meg felségem és gyerekem. Nagyon szeretem a családomat, nagyon… Valamiért mégis ha reggel oviba viszem a kisfiamat nem tudom megállni, hogy ne nézzem meg ott áll-e a házuk előtt a kocsija, délután ott van-e a játszótéren a gyerekkel stb… Annyira próbálok tudatosan nem foglalkozni vele, de nem megy… Mi lehet ez? Mással is van ilyen?
2013. márc. 8. 11:51
 1/3 Antimod ***** válasza:
Maga a nő tetszik neked?
2013. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, tetszik... De én azt nem értem miért nem bírom ki, hogy ne figyeljem...? Talán várok valami, visszajelzést? Nemtudom...
2013. márc. 8. 11:57
 3/3 Antimod ***** válasza:
Lehet ez egy ártatlan, önbizalomnövelő érdeklődés is a részedről. Ezért még ne ostorozd magad! :)
2013. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!