Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem nagyon volt még okostelefo...

Nem nagyon volt még okostelefonom, melyiket ajánlanátok inkább? Samsung Galaxy S3 vagy Iphone 4S?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy új készüléket, nem volt még okostelefonom, remélem tudtok egy kicsit segíteni... köszi :)

2013. júl. 8. 21:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem bővíthető a tár helye micro sd kártyával. Szóval ha filmeket akarsz nézni, akkor meg kell venni az aránytalanul méregdrága 64 gb Iphonet. Vagy veszel sokkal olcsóbban egy androidot és hozzá még olcsóbban egy 64 gb micro sd kártyát. Ezek tények.
2013. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2013. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem mindenki engedheti meg magának, h Iphone-ja legyen, és szerintem a Samsung-ot bánni fogod..de ugye tudod, h Amerikába természetes, h mindenkinek Iphone-ja van..és a filmekben mindig az Apple-s gépeken játszanak/dolgoznak a színészek. Láttál már híres filmben más számítógépet?
2013. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
S vajon miért? Mert amcsi cég. Még jó hogy a saját termékeiket vásárolják. Tehát nem mérvadó! [link]
2013. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Látom nagyon az Apple ellen vagy. Használtál már Iphone 4S-t? Gondolom nem, hisz akkor tudnád, h milyen jó telefon. És Amerikában azért van kb. mindenkinek Iphone-ja, mert ott az emberek többsége gazdag és persze, h a legjobbat akarják.
2013. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Nekem is iPhone 5-öm van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Még nem volt rá panaszom. http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte.. itt nagyon sokan az Iphone-t tartják a legjobbnak. :)
2013. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem
2013. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem az Iphone ellen vagyok. Csak nem értem, hogy miért ilyen méregdrága aránytalanul. Amerikában sincs kolbászból a kerítés. Hazai termék mindig olcsóbb.
2013. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De nagyon megéri! :) ezért mondtam, h ha megengedheti magának akkor Iphone-t vegyen!
2013. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!