Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom miért szidják a...

Nem tudom miért szidják a WP8-at. Miért? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm mondja h ne vegyél WP8-at,mert szar... Sok benne a bug vagy mi? És még valami: Ti mit választanátok? Xperia S vagy HTC 8x?
2013. júl. 12. 00:07
 1/9 Trauboy ***** válasza:
Nem szar! Htc :)
2013. júl. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Qwery válasza:

Mert az átlag júzernek akkor jó egy rendszer, ha rommá lehet haxolni, van rá ájgó, mindent le lehet tölteni ingyen, még akkor is, ha kb. 23 Ft-ba kerül az adott alkalmazás a Play-en. A WP8-ra nincs ezer launcher, amivel lehet villantani, 18.000 db játék/program, aminek a 90%-a használhatatlan hulladék és midezt mondom Android használóként. :)


A két telefon közül egyik sem. Ez a HTC már nem az a HTC ami volt, a Sony meg megintcsak gyorsan felejti támogatni a kiadott telefonjait (mondjuk ebben a Samsung is nagymenő)... Én a helyedben kisebb gyártók háza táján néznék körül, akik kénytelenek támogatni hosszabb-rövidebb ideig egy-egy terméküket, ha nem akarnak eltűnni a süllyesztőben..

2013. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A WP egyáltalán nem sz.r, bevallom hogy én is az androidot preferálom de attól még sztem jó rendszer a Wp. Csak azok mondjàk hogy sz.r akik nem értenek hozzá vagy olyan ios vagy droid fanok akik nem látnak túl a saját (kedvenc) rendszerükön túl. Az Xperia S már nem ajánlott viszont sztem ez a HTC (a 8X) igenis jó, meg még ott van az új 8XT, azt is érdemes megnézni, vagy a Nokia Lumiákat. Kínai vagy olcsó ismeretlen márkajú telót semmifélét semmiképpen.
2013. júl. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Bug nem, pont, hogy kevés benne a bug. Inkább funkció hiányos. Mint pl a Skype a háttérben, vagy egy rendes Facebook app, Instagramm (most a Lumia 1020-ban megoldottak valami Instagrammos cuccot. Sok dolog van, ami le van tiltva a rendszerben a szolgáltatósoknak (pl a beépített adatforgalmomérő.)

Sokaknak nem tetszik a kockás felület, pedig szerintem eltaláták, meg hogy a nevében ott a Windows...ez már Rééééééééééééééééééééééégen nem az a Windows. Nem fagy, nem akad, sőt, a leggyorsabb telefonos oprendszer.

Sokan jönnek azzal, hogy kevés az alkalmazás...hát, akinek a 175 ezer kevés, úgy, hogy minden szükséges dolog megvan hozzá, azt sajnálom. A játékok közül is szép számmal jönnek a nagyágyúk is. Az EA is rájött, hogy van jövője, így tolják ki rá szépszámban a játékokat.

Ami talán nem tetszik a népnek, hogy Olcsó telefonra nem lehet leszedni a legerősebb játékot, mint androidon, mert ott ugye elindul, de képregényt játszasz, WP-nél meg ha valami akadna, akkor azt a fejlesztők úgy csinálják, hogy 512MB RAM-mal ne lehessen letölteni.

És IGEN! 8X!!

2013. júl. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
így van, többen leírták. maga a rendszer mondhatnánk, hogy tökéletes. egyszerűen az alkalmazásboltja nem olyan szabad. én most iPhone-t használok. volt ez előtt wp7-es telóm, szerettem. nálam nagy ritkaság, ha egy teló megvan fél évnél tovább. az volt kb 9 hónapig, illetve most az iPhone már több mint 1 éve. én nyitott vagyok, és igazából ha számomra többet nyújtana a wp, váltanék, de egyenlőre néhány számomra fontos alkalmazás nincs meg a marketplace-ben. csak ez tart vissza kb. meg tán az, hogy az iOS sem hagy cserben. Droidot ezért hagytam ott ezek előtt...de nem fikázom, csak számomra nem volt megbízható.
2013. júl. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó rendszer a Wp, ezek közül a 8X-t ajánlom, viszont ennyi pénzért már kapsz Nokia Lumia 820-at, én ezt venném a Nokia programok miatt.
2013. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A WP8 tényleg jó, csak nem mindenkinek. Nem tudod személyreszabni, nagyon zárt, szinte kötelező vagy Microsoft szolgáltatásokat használni, és a legnagyobb hátránya, hogy nincs rá alkalmazás. Nem az a gond, hogy nincs rá majdnem 1 millió alkalmazás, mint Google Play-en vagy az App Store-on, mert azok 90%-a minimum tényleg hulladék, de egyszerűen nincs rajta semmi normális alkalmazás. A nagyobb alkalmazások azért megvannak rajta, Viber, Skype, meg Angry Birds, de semmi más.
2013. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod személyre szabni...ezzel azért tudnék vitatkozni. Tény, hogy nem egy android szintű a szabhatóság, de azért lehet vele kreatív dolgokat művelni.
2013. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem droid telefonom van (Xperia S) és mivel sokszor önálló életre kel,és sok gond van vele,ezért gyűjtenék 8X-re :/
2013. júl. 15. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!