Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP vélemények?

Sony Xperia SP vélemények?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 14:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
A T-mobilnál míg tart az akció nagyon megéri megvenni. Vannak hibái, de annyiért verhetetlen telefon. Itt olvashatsz róla saját tapasztalatokat: [link]
2013. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Csak az a baj, hogy nekem szeptember elején jár le a hűségnyilatkozat és utána szeretném cserélni a telefont és akkor lehet már nem lesz ilyen jó árban a telefon. :/
2013. júl. 17. 19:46
 3/35 anonim ***** válasza:
Hát igen, valószínűleg, akkor már nem lesz, de azért nem lehetetlen.
2013. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
És a Sony Xperia Z az milyen?
2013. júl. 17. 21:04
 5/35 anonim ***** válasza:
Erősebb, és drágább.
2013. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok, Xperia SP-t néztem ki, de csak szeptemberbe tudok venni.

De azt tudod, hogy hűségnyilatkozat lejárta előtt már 3 hónappal lehet készüléket cserélni? Szóval ha neked szeptemberben jár le, akkor már rég vehetsz.

De amúgy is, ha még nem vehetsz telefont, akkor minek kérdezted?


Xperia Z meg még úgy is drágább lesz, amikor már az SP visszament eredeti árára.

2013. júl. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy mielőtt le jár 3 hónappal előtte már cserélhetem. De amúgy is megvártam volna mert díjcsomagot is szeretnék váltani. Beszéltem a szüleimmel azt mondták, ha az SP szeretném anya meg veszi nekem, de ha a Z mellet döntök akkor anya ide adja az SP árát a többit pedig apa pótolja bele. Nem tudok választani.
2013. júl. 18. 06:44
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 napja vagyok boldog tulaja egy ilyen szép fehér SP-nek! :)


Hát mit ne mondjak... többet kaptam, mint amire számítottam!:D Ez kérlek, villámgyors, brutális a hardvere és tfthez képest gyönyörű a kijelzője! olyan élénkek a színek a hd kijelzőn, hogy el sem lehet mondani, ezt látni kell!


Úgy viszi a full hd videókat, mint forró kés a vajat, brutálisan gyors a böngésző, na meg kipróbáltam játékkal is... Real Racing 3. Hát valami elképesztő, simán konzolos szint! Valós időben tükröződik az autó, árnyékolódik minden, brutál (csak akkor lassulgat be a játék, ha k*va sok az autó... amúgy nagyon szépen fut)!


A kamera gyengus picit... hiába 8 megapixel, ha picit sötétebb helyen fotózol, nagyon zajos lesz, hiába "sony exmor rs szenzor" blabla. Ez sosem volt a Sonyk előnye. :P


Én azt mondom, ha a kamera minőségén túlteszed magad (amúgy nem gáz, csak sötétben), akkor ennyiért egy ilyen telefon ajándék! Imádni fogod!

2013. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
81%

Kedves utolsó!

Magyar nyelvű a menü? Olvastam, hogy nincs benne magyar nyelv. Igaz?

2013. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy van benne magyar nyelv, hiszen Magyarországon vettem, vagy mi! xD Amúgy androidos telefonokban alapból van magyar nyelv, mindegy, hol veszed (kivéve kínai droidok)...:P
2013. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!