Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP vélemények?

Sony Xperia SP vélemények?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 14:07
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Mivel az SP-be micro sim kell, aki nem változtatott számot az hogy oldotta meg, ott lehet kérni, hogy én nem szeretnék más számot, de mivel nekem még a normál méretű sim van, hogy azt le vágják, vad csináljanak egy másikat. És ez körülbelül mennyibe kerül?
2013. júl. 26. 22:14
 22/35 Marko014 válasza:
Én most rendeltem SP-t és nekem is a sim kártyával volt a gond, de bementem egy sima telefonos boltba és 500TF-ért a kártya széleit egy géppel levágták kb fél perc alatt és kész is a micro sim!!!
2013. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Én is tegnap vettem meg a telefont és az egyik boltba ahol használt telefonokat vásárolnak meg oda be mentem és ingyen levágták nekem is. Nagyon jó telefon :) Imádom :) Végül a fekete mellett döntöttem. :)
2013. júl. 30. 12:36
 24/35 anonim válasza:
Sziasztok! Én 3hete vettem egy Xperia SP-t és ma kikapcsolt,nem reagál semmire,nem tölt,nem tudom bekapcsolni. Ha interneteztem egyszerűen csak kilépett! Mindennap töltenem kell! Lehet,h csak én fogtam ki egy ilyet! Holnap viszem a szervizbe!!!
2013. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem :) Nekem még soha nem volt ilyen probléma vele. 2 naponta töltöm és zenét hallgatok + internetezek vele állandóan.
2013. okt. 18. 16:17
 26/35 szaboattila97 válasza:
69%
Hello olyan gondom van,hogy a bekapcsolás után mindig leformázza az sd-kártyát amúgy nagyon jó kis telefon ;)
2013. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére jól működik, imádom! :)
2013. dec. 21. 22:36
 28/35 miki78dp válasza:
78%
Én fehéret vettem de volt már fekete is a kezemben,a fekete jobban gyűjti az ujjlenyomatokat a fehéren meg jobban látszik ha koszos kézzel nyúlsz hozzá.Hihetetlenül gyors GT racing 2-vel próbáltam psp sehol nincs hozzá, csak egy baj van vele néha keveslem a belső tárhelyet azért elfért volna a tizenhatos sd,zene még a gyári fülessel is szépen szól!Aksi lazán elvan reggeltől estig ugy hogy órákig nettezek wifi-n kb negyedóra játék pár perc beszélgetés és még este sem rimánkodik töltőért,aksi este 21-kor 24%-on volt,normál használat mellet stamina mod-ban simán 2 nap.Kamera nappal szép képeket csinál éjszaka már gyengus kissé zajos.A kijelző nagyon jó főleg hd videókkal,nem egy amoled de azért nem lehet panasz rá,kijelző pont az a méret amit még kényelmesen át érsz,csak a kesztyűs mód volt zavaró kesztyű nélkül túl érzékeny.Ami hátrányát eddig észleltem a memória,pár combosba 3d játék felrakása után alig maradt hely és a játékadat fájlokat nem lehet külső sd-re rakni!Őszeségben nem rossz T-mobilnál élőfizetésre 50000ft ennyiért megéri.A galaxy ace után kész felüdülés már a látvány is,és akkor még nem beszéltem a teljesítmény belli óriási különbségről,semmi akadás és gyorsan betöltenek az internet oldalak eddig csak ajánlani tudom.Az xperia z bár szebb egy kicsit a kijelzője annyival nem tud többet hogy megérje megvenni,ha csak nem jársz olyan helyen ahol víz érheti,vagy poros helyen dolgozol.További tapasztalatok után majd később írok hogy megérte e,remélem segítettem pár embernek dönteni!
2014. jan. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Mánnnó válasza:
Valakinek van fagyással problémája?Nekem nagyon lassú,700mb RAMot foglal vmi,igaz sok programot szedtem le rá,de sztem akkor sem kéne lassulnia.Vélemények?
2014. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Nekem is van kb 3 napja egy SP-m és olyan kérdésem volna (már rég vettem új telefont) itt is ki kell "ütni az aksit" tehát 48 óráig egyfolytában töltőn kell hagyni, vagy egyszer feltöltöm 100%-ra és kész?
2014. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!