Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP vélemények?

Sony Xperia SP vélemények?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 14:07
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
19%
Igazi szar. Én bánom hogy megvettem, sőt azt is bánom h HTC után Sonyra váltottam..
2014. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Pelsőczi Gergő válasza:
100%
3 hete vettem az Xperia SP-met a T-mobile-nál, rá 3 napra frissítettem a hivatalos T-mobile-os 4.3-ra SUS-sal, és be kell valljam (fura lesz) az első 6 órába azért volt lassú és azért kell messziről csodálni mert frissít, de utána beállt kegyetlen gyorsra. 1. SUS-sal frissítsd + gyári visszaállításra tedd fel az új frissítést, mert csupasz szoftverre megy fel a legjobban. Eleinte énis földhöz akartam vágni, de 6 óra múlva picit gyorsult, majd 2 napra TOTÁLISAN BEÁLLT TÖKÉLETESEN STABILRA ANTUTU 4.1.2 = 16000Pont 4.3=23000pont, jobb RAM kezelés, Jobb akksiidő (nálam sima másfél nap végig wifi-vel). Szóval bejött nekem a frissítés azaz a 12.1.a.1.201. :) ha valakinek még ígyis picit lassú lenne szoftveresen segíthet a dolgon 3 ingyenesen tölthető programmal: SD Maid , Greenify , Android Assistant, ( [link] ) :)
2014. máj. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
0%
Rakás szar, nagy műanyag darab!! Csak az Apple!! Ennyiért veszel egy 4s-t, ami gyorsabb, megbízhatóbb, igaz használtan, de úgy is 2szer tovább működik mint ez a szar. Az apple 2 magos cuccai oda verik a 4 magos androidos szarokat is, mivel az ios kevesebb energiával működik, saját fejlesztés ezáltal tökéletesebben is fut, a vírusvédelembe is messze veri a droidos fosokat.
2014. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
23%
Szerintem nem itt van a szarozásnak a helye! Mindenki eldönti magának mit szeret, az ios más világ vannak fanatikusai és van aki mást szeret, annyira azért szerintem nem jó, amennyibe kerül...
2014. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Nekem is nagyon tetszett a telefon. Már megvan fél éve, de ennyi bajom még nem volt egy telóval sem. Két hónap után szerviz, mert az akksi négy óra után lemerült. Kicserélték. Majd egy 20 centis esés, ami után LCD csere és az érintő nem működik egy centis sávban. Azonkívül folyamtosan lefagy, akad, összeomlik.

50ezerért sem, de 10 ezerért sem vennék soha ilyet.


Soha többet nem veszek Sony-t. Soha!

2014. nov. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!