Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még az iPhone 4s?

Megéri még az iPhone 4s?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van ilyen kérdés, de nem kaptam konkrét választ. Androidról cserélnék, mert már kezd elegem lenni abból, hogy egy normális alkalmazást nem képesek összehozni a fejlesztők, egyre lassabb lesz minden, egy nap ezerszer lefagy és semmi nincs optimizálva. Tudom, hogy ennyi telefonra szinte képtelenség egy alkalmazást optimizálni, de én nem kérek többet ebből. Szeptember körül megéri-e még iPhone 4s-t venni, vagy ha kijön a következő (ha lesz idén új) akkor érdemes-e megvárni amíg az 5 olcsóbb lesz? Meddig fog iOS támogatást kapnia 4s? Használtan venném, max 100.000-t szánnék rá, de jó lenne olcsóbban.

2013. júl. 19. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon megéri, ég és föld androidhoz képest.
2013. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

"A válaszíró 13%-ban hasznos válaszokat ad. "


Te aztán korrekt válaszoló vagy... :D


De amúgy igen, megéri. Esetleg WP-os telefont is vehetsz, mert azok se lassulnak be és megbízhatóak úgy mint az iOS. Alkalmazások nemtudom h hogyan vannak ezekre, de az iOS-re biztos vannak jók.

2013. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az iphone 3gs 4 évig volt támogatott, szal szerintem a 4s 2015 .ig biztosan támogatva lesz. Az 5 -re lehet megérné várni, a nagyobb kijelző miatt. Csak a sajnos (és szerencsére) az iphone -ok nagyon tartják az árukat.
2013. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kaszas9714 ***** válasza:
Én is 4S akartam nem rég, aztán letettem róla. Nem azért, mert rossz, csak már tényleg túl kicsinek tűnik a kijelzője, és túl "visszafogott" a mai telefonokhoz képest. De ettől függetlenül még mindig piszok jó telefon, és ahogy már írták is, 2015-ig biztos, hogy támogatott lesz.100 ezer forint környékén pedig olyanokat találhatsz, amik szinte új állapotúak. Csak ne gondolkodj rajta annyit mint én, mert akkor semmi nem lesz belőle :D
2013. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most még csúcstelefonnak mondható a 4S, hardverileg nem olyan erős, de mivel Iphone, nincs az az alkalmazás, ami megakasztaná. És tükörtiszta videókat és képeket csinál. Egyetlen hátránya a kis képernyő, de számomra ez előny lenne, én nem birom ezeket a nagy tepsiket.
2013. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is megéri, bár nemrég összefutottam egy gondolatmenettel, hogyha esetleg mégis lesz olcsóbb iPhone, akkor az a 4S-t váltaná ugyanazzal a hardverrel, csak már az iPhone 5 féle 4"-es kijelzővel, meg tán nagyobb akksival. kérdés persze, hogy egyáltalán lesz-e olcsó iPhone, mennyire lesz gagyi hatása és hát persze az itthon mennyit fog jelenteni az az olcsó...
2013. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
De viszont az "olcsó" iPhone-nak, ha lesz biztos nem lesz olyan anyagminősége, mint a 4s-nek.
2013. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem biztos az. szerintem az apple se menne annyira mélyre, hogy ilyen recsegős ropogósra összeszerelt műanyaghulladékot dobnának ki. de majd meglátjuk. nekem egyetlen gondom van a 4/4S kijelzőméretével(4-et használok), hogy iOS7-nél nagyobbak is lettek az ikonok, és annyira szoros lett, olyan fojtó érzete van, ami a nagyobb kijelzőn kicsit jobban mutat.
2013. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kaszas9714 ***** válasza:
ez a fojtó érzés 5-ön is megvan, tapasztalatból modnom. utálom is az iOs7-et. iPad-en jól néz ki, főleg a mini-n, de iPhone-on egy rakat kaka. Hát még 4S-en..:(
2013. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!