Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy samsung galaxy s4?

Iphone 5 vagy samsung galaxy s4?

Figyelt kérdés
főleg szakértők vagy olyanok válaszát kérném akinek mind2 volt.

2013. aug. 12. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Galaxy S4 fényévekkel jobb.Mindenben amit el tudsz képzelni,a legapróbb részletben is jobb.Ha egy megbízható,gyors és erős telóra van szükséged (akár hosszútávra is)akkor ez a tökéletes választás.
2013. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

S4:

Csak ne csodálkozz rajta, hogyha még az alap gyári appokkal is lagol.

De főleg azon, hogyha hirtelen elfogy a tárhely.

[link]

2013. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

alig jelentek meg és mindkettő 200ezer felett van de már megvolt mindkettő, hát komoly :DDD

egyébként az s4 erősebb de én az Apple-t már megszokás miatt is pártolom. Nagyon szeretem az iOS-t. Megbízható és gyors, amíg az Androidnál akadhatnak problémák.

2013. aug. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb az S4.. nagyon jó, megbízható és sosem lagol, fagy ki, ha értenek hozzá. :)


Iphone-t egy down-kóros is tudja használni, androidhoz alapvető ismeretek szükségesek.

2013. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
s4-et ajánlom. tényleg mindenben jobb és még olcsóbb is
2013. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 peti831214 ***** válasza:
Egyik iOs másik Droid! Nem lehet nagyon össze hasonlítani őket! Nekem S4 (nyolc magos) van és nagyon jó, szép, igényes telefon! És még soha nem laggolt és fagyott! Nem tudom,h miért riogatnak mindenkit a Samsung ellenesek ezzel a lag sz.rral! Nálam még soha nem volt ilyen gond! A kamerája is nagyon jó! Kijelzője meg csúcsszuper! Túéles!
2013. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez már az a szint, ahol se teljesítményben, se kijelző minőségben, se fotó minőségben nem fogsz különbséget találni. Itt az dönt, hogy melyik tetszik jobban, illetve melyik OS a szimpatikusabb. Megvennél egy 10 éves nokiát, ha tennének bele egy 12 magos processzort? Na ugye. Én személy szerint iphone 5-öt vennék, mert fanatikus vagyok, és szerintem az iphone egy művészi csoda. De ezt mindenki magának dönti el.
2013. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 peti831214 ***** válasza:
Művészi csoda? Na azért ez túlzás! :) Michelangelo Dávid szobra, vagy Leonardo Mona Lisája a művészi csoda!
2013. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
S4;)
2013. szept. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!