Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-t vegyek vagy...

Windows Phone-t vegyek vagy Androidkakát?

Figyelt kérdés
Üdv. Kérdésem az volna hogy hamarosan telefont szeretnék vásárolni és átállnék a digitális korszakra. Azt szeretném tudni hogy igazából én Windows Phone-ban gondolkodnék hogy melyiket érdemesebb vásárolni? Amin Windows fut vagy amin android? Tulajdonképp az android felé azért nem szeretnék elhuzodni mert az nyilt forráskodunak mondják és állitólag már a legutolsó idióta is buherálja egy készlet letöltésének segitségével ami által én totálisan megbizhatatlannak vélem. Szerintetek m elyik volna a jobb választás? Windows Phone vagy android rendszerü? Én pártolnám a Windows phone-t de azt mondjár róla hogy az a nem jó pedig már volt windows telefonom és tetszett szerintem jobb lehet.

#Windows Phone #Androidkaka
2013. okt. 2. 23:50
1 2 3 4
 21/36 Wadmalac ***** válasza:

"sok sok idióta buherálja :D"

Sok-sok idióta, aki még ahhoz is hülye, hogy feltegyen egy főzött romot, meg ilyen értelmetlen és alaptalan kommenteket ír. De legalább kiderült belőle, hogy a leghalványabb fogalmad sincs a főzött romokról, de azért osztod az észt.

2014. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

hogy is lenne fogalmam arról hogyan tevődik fel egy főzött rom

ahogy a kérdező is irta elég hozzá egy program és miden idióta feltudja tenni :D

2014. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Wadmalac ***** válasza:
35%

Ehhez is csak gratulálni tudok, még olvasás-értelmezéssel is nehézségeid vannak, állatira nem arról volt szó, hogy milyen nehéz feltenni egy főzött romot, hanem hogy mire jó.

Nézd, ha valamiről fogalmad sincs, inkább ne szólj hozzá, vagy ha mindenképpen ki kell essen belőled a szöveg, mint tehénből a trágya, tartogasd a kocsmai sörözésre, ahol a gyp-sek majd így is felnéznek rád.

Legfeljebb ott fizikális következményei lesznek, ha minden jogalap nélkül leidiótázol másokat.

2014. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Wadmalacka menj turkalno az erdőbe hatha talalsz egy légyölő galócát es joetvagyat hozza
2014. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Wadmalac ***** válasza:
74%
Köszi, inkább elrakom neked, ha találok.
2014. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
100%
Én személy szerint nem vagyok elfogult egyik operációs rendszerrel szemben sem. Nyilvánvalóan mindegyik rendelkezik bizonyos előnyökkel, és legalább annyi hátránnyal is. Jelenleg iOS-t használok, iPhone 5S készüléken, főleg a stabilitása, és gyorsasága miatt, na meg persze a rendszeres szoftveres frissítés évekig. Volt már Windows Phone-s Lumiám, szintén nagyon gyors, és stabil rendszer, viszont kevés volt a telepíthető alkalmazás, és főleg azok funkcionalitásai, másik operációs rendszerek alkalmazásaihoz viszonyítva. Nagy előny, de nem döntő fontosságú Windows Phone-nal az ingyenes, offline is működő Here Maps, megannyi térképpel. Androidban amit a legjobban szerettem, hogy gyakorlatilag nincs lehetetlen megfelelő tapasztalattal, vagy leírások követésével. Bármelyik alkalmazás gyakorlatilag ingyenesen felrakható kis buherálással, akár teljes jogú felhasználója lehetsz a rendszernek, mindent testre szabhatsz részletekbe menően, ellenben több a jelentkező bug, az eszközök szerteágazó sora miatt, néha itt-ott egy kisebb akadás felléphet, de nem általános, egyre jobb ez a rendszer is. :) Én azt mondom összességében mindenki a saját igényeinek megfelelően válasszon, mire szeretné főként használni új készülékét, ezeket figyelembe véve remélem tudtam egy keveset segíteni az itt lévőknek. Ha bármely hibát, vagy elírást találnátok, légyszi jelezzétek, emberből vagyok, hibázhatok. :)
2015. jan. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Wadmalac ***** válasza:
72%

#26:

Tökéletes, pártatlan leírás.

Pontosan az általad leírtak miatt nekem az android az egyetlen megoldás. Ott nincsenek kötöttségek és tényleg kis mókolással minden megoldható, olyan dolgok is, amiknél egy WP vagy ios esetén falba ütközöl.

Számomra így az androidos teló meló és privát ügyekben is 80%-ban helyettesíteni tudja a pc előtt ülést. WP vagy ios esetén ez max. 30-40% lenne.

Ha nem akarnék ennyi mindent telóról intézni, akkor biztosan elég lenne egy WP vagy iphone is.

2015. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Androidot
2015. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Android, mert az összes létező alkalmazást tudom telepíteni rajta teljesen ingyen. Köcsögség de ez van sajnálom..
2016. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

300 000-es kategóriában a wp pénzkidobás, a wp az alsóbb árkategóriában teljesen jó jobb mint az android. Viszont hiába a fejlettebb telefon, nem fogod tudni kihasználni, mert alig van rá alkalmazás, ami van azok közül meg rengeteg elég rossz. Na meg ha win10m-el van akkor aztán még azt se lehet mondani hogy de jó oprendszer, mert még most is eléggé bétás.

Ennyi pénzért iphone kell neked, az a neked való.

2016. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!