Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPad Airt vagy iPhone 5S-t...

IPad Airt vagy iPhone 5S-t vegyek a fiamnak?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnénk meglepni a fiunkat egy Apple termékkel..jelenleg iPhone 5öst használ de imádja az Apple termékeket.A férjemmel ezért gondoltunk az új iPad Airre hiszen szereti az 5ösét egy iPadnek jobban örülne szerintünk.Szerintetek? Az ár nem gond nagyon jó anyagi helyzetben vagyunk.Nem tudunk dönteni :( Köszi!

2013. nov. 16. 15:11
1 2
 1/15 maadgiirl válasza:
én mindenképp egy IPad Airt kérnék.:D
2013. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is az lesz :) Amúgy egy 19 éves fiúról van szó.
2013. nov. 16. 15:14
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

szerintem is iPad Air,

az iPhone nagyon nem éri meg, akkor már inkább az iPad Air.

2013. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
40%
Szerintem meg vegyetek neki egy focilabdát és ahelyett, hogy kocka feje legyen, inkább töltse a szabadidejét hasznos dolgokkal! Aztán csodálkoznak miért ilyen elcseszett a fiatalság!
2013. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Légyszi' fogadj örökbe :D
2013. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne mondj neki ilyet mert egy sznob idióta nulla humorérzékkel... Ezt megmutatta a másik kérdésnél is...
2013. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

19 éves és nincs saját jövedelme?? Nagyon el van kényeztetve. Csak nehogy visszaüssön később.

Van ilyen ismerősöm. Elvégezte a főiskolát aztán meg nincs munkája, mert az anyjáék fizetnek neki szinte mindent.

Ha kell neki, akkor vegyen magának, 16 éves kortól már lehet dolgozni. Én is valamikor akkor kezdtem. 19 évesen a suli mellett dolgoztam.

2013. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen iPad Air-t vennék!!!!
2013. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

7,ha megengedi az anyagi helyzetük hogy a srácnak ne kelljen dolgoznia amíg tanul miért lenne elkényeztetve?

Szerencsére nekem sem kell melóznom egyetem mellett,havonta kapok egy fix összeget otthonról,abból kell gazdálkodnom,mindent magamnak intézek,és nem tartom magam elkényeztetettnek


A kérdésre válaszolva ipad airt vennék,5 és 5s között túl sok különbség nincsen

2013. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 13:20

De ez bizony elkényeztetés. Nekem is tudtak volna pénzt adni, de nem adtak csak a legszükségesebbre, albérlet, rezsi semmi extra. Megtanították, hogy dolgozni kell és nagyon hasznos, hogy megtanultam mi az a munka.

Sok fiatal szétbulizza magát az iskolában mást sem csinál (én is buliztam eleget, volt hogy full másnaposan mentem dolgozni), és amikor az első munkahelyére bekerül fogalma sincs, hogy mi az a munka, mert nincs munkatapasztalata.

2013. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!