Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPad Airt vagy iPhone 5S-t...

IPad Airt vagy iPhone 5S-t vegyek a fiamnak?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnénk meglepni a fiunkat egy Apple termékkel..jelenleg iPhone 5öst használ de imádja az Apple termékeket.A férjemmel ezért gondoltunk az új iPad Airre hiszen szereti az 5ösét egy iPadnek jobban örülne szerintünk.Szerintetek? Az ár nem gond nagyon jó anyagi helyzetben vagyunk.Nem tudunk dönteni :( Köszi!

2013. nov. 16. 15:11
1 2
 11/15 anonim válasza:
26%
Szerintem legtöbb ember amikor először megy dolgozni, nincs munkatapasztalata. Amúgy szerintem is Ipad air.
2013. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%

Vegyél neki könyvet, az fejleszti is, nem elbutítja.

Ezeket az Apple termékeket pár év múlva lehet a kukába dobni mert jönnek az újabbak, én egyiket sem venném neki.

2013. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző,vicces hogy pont az apple cuccaira mondod ezt:D

Ha valamiről fogalmad nincs ne szólj már bele könyörgöm másokat vezetsz félre a hülyeségeddel

Pont az apple az a gyártó aminek a termékeire még legalább 3-4 évig fognak jönni a frissítések megjelenéstől számítva,míg a konkurens platformokon ez max 1-másfél év

2013. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem iPadet, mert tesómnak is az van (nem Air, de iPad) és nagyon szereti. (ő 22 éves)
2013. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ez az amiről híresek a magyarok,

kezdjük ki a másikat, ha jobban megy a dolga.

és osszuk az észt. :(


én nem álluk úgy mint a kérdező anyagilag, de viszont van pár ismerősöm akiknek vannak Apple cuccai, és szerintem sokkal jobbak mint az Androidos termékek.(legalábbis szerintem)


Air szerintem tök jó

de hogyha vesztek akkor legalább egy 64GB-ost vegyetek mert szerintem a 16-os az pici a 32-es úgy elmegy

(gondolom majd tele pakolja minden félével (játékok,zene Filmek..stb)


A7-es chip, iOS 7-es rendszer


én örülnék egy ilyennek, de akkor már a128GB-os és wifi cellural-os.

2013. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!