Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 5 vs Samsung Note 3?

Apple iPhone 5 vs Samsung Note 3?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 19:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

aksit nem lehet cserèlni...

nos a csere 17,000 2 èvig tuti birja.

2 èvente 17k. plusz uj modellek.. simân megèri.

homegomb? 7k...

2013. dec. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

17000?

i5 akksit iSamuraiban 9990-ért cserélnek :)

2013. dec. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

iPhone 5 +1


Szerintem a Note 3 már használhatatlanul nagy méretű, cserébe tablethez viszonyítva meg kicsi. Ha nagy kijelző kell akkor érdemes venni egy tabletet venni egy olyan telefon mellé aminek még "kompakt" mérete van.

Azt meg már igazán el lehetne felejteni hogy "Az iPhone státusszimbólum ezért fogy olyan sok belőle", mert csak itt közép-Európában megy ez, tőlünk nyugatabbra szinte bárki megteheti hogy vegyen egyet.

Kérdező: Neked meg azt tanácsolom, hogy próbáld ki mindkettőt és utána dönts( Lehetőleg először az iPhone 5-öt próbáld ki először, mert a Note 3 után zavaróan kicsinek éreznéd egy ideig, ami jelentősen befolyásolhat téged, mégha pár perc múlva meg is szoknád a méretkülönbséget.)

Illetve az sem utolsó, hogy neked mik a szempontjaid, ha egy stabil, megbízható és kiforrott rendszer kell akkor az IOS lehet jó választás, ha meg inkább az a fontos hogy rengetegszer teljesen át tudd alakítani a rendszer kinézetét akkor az android.

2013. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Korábban én is azt hittem, hogy irreálisan nagy az a Note 3 (4" telefon után :) ). Ám most, egy évvel később, mikor elkezdtem használni a Galaxy S4 után, teljesen használható. Egykézzel nehéz trükközni, ám az S4 -nél is nehéz volt. Kitűnő vizuális élményem van, nagyon kafa rajta netezni, mindent látok a nagy kijelzőn és a zsebben is elfér :)
2014. nov. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!