Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone kérdések?

Windows Phone kérdések?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni, Androidról váltanék, de volt már iphoneom is. Boltban próbálgattam ezeket a Lumiákat, és hát egyből beleszerettem, viszont lenne pár kérdésem a rendszerrel kapcsolatban. Ha gépre dugom, akkor ugyanúgy működik a sajátgépes fájlmásolás, vagy kell hozzá külön program mint iphonehoz. Illetve néztem az alkalmazás boltot, és hát ami androidon ingyenes, az gyakran pénzbe kerül. Lehet rá tört alkalmazásokat telepíteni? Továbbá böngészésnél lehet videókat nézni/letölteni? Nem kizárólag flashre gondolok. Androidon úgy van nekem, hogy MXplayer automatikusan megnyitja a beágyazott videókat. Zene terén mit tud? Mi az ami hiányozni fog az Android után?

2014. ápr. 30. 17:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De van fájlkezelő.
2014. máj. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11:

Én úgy írtam, hogy használható nincs. Vannak félmegoldások persze, de olyan, ami mindent kezel és lát (mintha egy asztali gépnél lennél) nincs.

De ha Te tudsz ilyet, akkor légyszíves egy linket adjál róla. Köszi!

2014. máj. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

[link]


Ez működik,a "demo" verzió nem tudja az FTP kapcsolatot, és tömötíteni, de azon kívűl mindent tud és lát(kicsomagolni is lehet)(BT fájlküldés megy)

2014. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!