Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY XPERIA V VS. NOKIA LUMIA...

SONY XPERIA V VS. NOKIA LUMIA 625 Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
TUDOM, hogy a S.X.V de nem tudom eldönteni, mert mindkettőnek van előnye, hátránya

2014. máj. 18. 22:18
1 2 3 4 5 6
 11/53 Saavedro ***** válasza:
78%

"simám elfogy az az 512-ram wpn IS. :) Arra SEM mindig elég :) "


Azért ez a két kiemelt szó mindent elmond...akkor ez nem csak a cúnya cúnya WP rosszasága, csak az android fan ezt az androidnak elnézi...


"ez is hiányos mint minden "nokia" készülék"


Mutass nekem egy tökéletes apple, vagy android telefont. Főleg a 25 ezres kategóriában...


Összes Lumia...na linkeld be a Lumia 520 alternativáját pl. android fronton. Itt már meg is állt a tudomány. A többi dolgaimra (lásd. Note 3) meg nem véletlen, hogy nem tudtál mit reagálni.

2014. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
66%
Igen, a sok vérpisti látatlanba megmondtak, hogy így szar úgy szar, de érdemes a fórumot hátulról olvasni, ahol mindenki aki androidról váltott, imádja és szereti a 625-öt. A teszt írása óta két komolyabb dzoftverfrissítés jött (Amber, Black), illrtve hamarosan itt a 8.1 is, szóval már egyáltalán nem mérvadó annak tartalma, mint ahogy a te szófosásodnak sincs semmi értelme minden egyes WP-s kérdésnél... nem ismered, nem tetszik, ok, de akkor ne is írogass már mindenhova! Maradj a kaptafánál, és az Androidos kérdéseknél bizonygassad 'szakértelmed'.
2014. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
3%

Ha a videóra gonolsz nem néztem meg.

" Azért ez a két kiemelt szó mindent

elmond...akkor ez nem csak a cúnya cúnya

WP rosszasága, csak az android fan ezt az

androidnak elnézi."

Ugye-ugye.

Igen mivel funkcionálisan több az android mint a korlátolt wp (ne soroljlam megint a csengő hangot a BT-t és a többit amit még az s40is röhögve megcsinál magának a wp nem de még sorolhatnám mennyi minedeben szar)

" (Amber, Black),"

Sem a felbontáson sem a ram méreten és a korlátokon nem segít.

és ismerem a wp-t nem kell bemutatni.

2014. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 Saavedro ***** válasza:
65%

"Ha a videóra gonolsz nem néztem meg."

Ennyi, ez magáért beszél, nc.


"Igen mivel funkcionálisan több az android mint a korlátolt wp (ne soroljlam megint a csengő hangot a BT-t és a többit amit még az s40is röhögve megcsinál magának a wp nem de még sorolhatnám mennyi minedeben szar) "


És a funkcionálisan sokkal több android ugyanazt a fluid, akadásmentes működést biztosítja, mint a WP, nem igaz? Én is sorolhatnám mennyi mindenben szar az Android. De ha értesz a RAM-tisztításhoz, haxoláshoz és szeretsz vele játszogatni, akkor miért ne lenne megfelelő? Csak velem ellentétben Te mindig tényként közlöd a magánvéleményed ugyanazzal a 2-3 érvvel. Nem csak Te vagy a világon és marhára senkit nem fog érdekelni ez a csengőhangos hepped. A bluetooth-kérdést az apple-nél is felvetetnéd, nem teszed? Azt meg ne mondjam, mennyi más alternatíva van fájlmegosztásra.

2014. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
79%

Lumia 625-öt ajánlom. Szerintem annyira nem is rossz a kijelzője, és kényelmesen nagy.


"Kedves" 31-es, csak magadat rontod. Tegnap még 35 voltál, azelőtt 39. Jó ez Neked?

Csak mondom, hogy Bluetoothon keresztül WP 8 óta lehet simán fájlt küldeni. De ne zavarjon.

Csengőhang, aztán nagyon bonyolult... Kiválasztasz neked tetsző egy percet, és elmented.

És egyébként a Lumia 520 hogy jön ide?

A Te általad felsorolt dolgokból, az értesítési LEDen kívül minden benne van.

Lehet hogy "korlátolt"(Ám engem még semmiben sem korlátozott, vagy nem éreztem még), viszont sokkal sokkal stabilabb. Ez is tény.

Kamerában meg sokkal jobbak a Nokia telefonok. Olyan képet csinálok L520-al hogy besz..

2014. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
4%

" És a funkcionálisan sokkal több android

ugyanazt a fluid, akadásmentes működést

biztosítja, mint a WP, nem igaz?"

Igen az aosp igen. Gyártói melléfogást ne hozz fel mert az nem az android hibája. Abban csak annyi "hibája" van hogy nyíltforráskódú. Nézz meg egy nexus szériát.

" De ha értesz a RAM-tisztításhoz,

haxoláshoz és szeretsz vele játszogatni, akkor

miért ne lenne megfelelő?"

Ezt sem kell tudod a jobbaknak :)

" Te mindig tényként közlöd a

magánvéleményed ugyanazzal a 2-3 érvvel."

Ezek tények írjak egy oldalat?

Ennyire bamba a wp az androidhoz képest.

" A bluetooth-kérdést az apple-nél is

felvetetnéd, nem teszed?"

Tehetném, de ott annyira nem zavar mert szép az ios és az iphone, minőségibb rendszer mint a wp.

" Te vagy a világon és marhára

senkit nem fog érdekelni ez a csengőhangos

hepped."

Ez csak a saját véleményed.

" Én is

sorolhatnám mennyi mindenben szar az

Android"

Hajrá hallgatom mi bajod van az aosp androiddal.

2014. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 Saavedro ***** válasza:
63%
A kamerát ne mondd neki, bele fog kötni. Az viszont tény (igen, ez nem az én magánvéleményem), hogy 1. SEMELYIK telefon nem fog jó képeket csinálni 2. aki 25k telefont vesz, az nem is arra veszi. Telefonálás, böngészés. Ez az alap. Ezt kell hozni - rendesen, biztosan.
2014. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
4%

" Csak mondom, hogy Bluetoothon keresztül

WP 8 óta lehet simán fájlt küldeni. De ne

zavarjon.

Csengőhang, aztán nagyon bonyolult...

Kiválasztasz neked tetsző egy percet, és

elmented."

Tudom, nem is arról van szó hanem hogy annyira bamba a rendszer ha nem kapcsolod be előtte a bluetootht akkor nem ajánlja fel a megosztást bt-n. Ez is megy a 10éves telefontól.

Ezzel is csak annyi bajom van hogy 10 éves telefon megcsinálja magának.

2014. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 Saavedro ***** válasza:
73%

Te vagy a világon és marhára

senkit nem fog érdekelni ez a csengőhangos

hepped. - "Ez csak a saját véleményed. "


Látszólag nem. Valahogy mindenki téged oszt, 31%on vagy, a válaszaid sem sokkal jobbak 0%-nál...nagyon jó széllel szembe pisilni?


AOSP? Aha, szóval csak Nexust vegyünk. Mennyinél is kezd? Ennyit erről. Meg akkor mindenki Nexust fog venni? Mostmár Te sem androidról beszélsz, hanem AOSP-ről, a vita azon része el is dőlt, hogy a boltban vett android telefon sem az az überfasza dolog, amint eddig mondtad. Egyre jobban sarokba szorulsz.


"szép az ios és az iphone"


Na ez az, ami relatív? Az tudod mi...? Na itt kezdődik megint az, hogy magánvéleményt tényként jelentesz ki.

2014. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
4%

" Látszólag nem. Valahogy mindenki téged

oszt, 31%on vagy, a válaszaid sem sokkal

jobbak 0%-nál...nagyon jó széllel szembe

pisilni?"

Valamikor 81 voltam. Csak hát fáj az igazság nektek.:) De benne vagy az első oldalon a toplistán.

" AOSP? Aha, szóval csak Nexust vegyünk."

Nem, csak azt hanem értelmes telefont ami alá van hw és jól megírt gyártói rom.

" Na ez az, ami relatív? Az tudod mi...? Na itt

kezdődik megint az, hogy magánvéleményt

tényként jelentesz ki."

Megint a semmiről beszélünk.

2014. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!