Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY XPERIA V VS. NOKIA LUMIA...

SONY XPERIA V VS. NOKIA LUMIA 625 Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
TUDOM, hogy a S.X.V de nem tudom eldönteni, mert mindkettőnek van előnye, hátránya

2014. máj. 18. 22:18
1 2 3 4 5 6
 41/53 Saavedro ***** válasza:
50%

Megint kihagytad a jobb gyártói romokat... - értem és akkor én is hurcoljam be ide a Lumia 1020-at, meg 1520-az, hogy 'ne hagyjuk már ki a jobb Windows Phone 8 készülékeket?'


"520 spec igaz? igaz.

csengő hang,bt régi 10 éves rendszer is megcsinálja magának igaz? igaz.

Zárt? Korlátok vannak amik androidon nincsenek? - elhiszem, de akkor linkeld már be az 520 android alternativáját, 20adszorra mondom...


"Igen sima facebookozástól egy 820 is fagyott le a kezemben :) nem egyszer" - kétségem sincs afelől, de ha én írom ugyanezt az androidom kapcsán akkor mit mondtok ált.? User error, jajhát rakj rá normál ROMot, vegyél telefont, stb.


"de abban nem egy ember írta" - ja mert a Note 3-al kizárólag a Mobilarenásoknak volt gondja, meg az SP 4.3-as frissítésével is, meg az S3 4.3as verziójánál is...


Az üldözésedbe engem ne keverj bele kérlek, elég vagy nekem itt is...


Az offoláshoz meg ugyanazt tudom írni, hogy az elején nagyon szépen besumákoltad oda az 520-at, azzal hogy a WP 'talán alsókategóriában ér valamit', hogy aztán elővehesd a 25k telefon minden hardveres hiányosságát, aztán ügyesen neglegáltad magad és kiterjesztetted az egész WP-re, hogy sehol nem ér semmit. Az iPhone-kérdésnél már simán felhoztad a Nokiát, hogy hogy került oda, azt nem értem...ill. de, provokáció. Erre megy ki, semmi másra. Én is minden kérdéshez írjam ki hogy 'hajaj az android mekkora laggtenger' stb. stb.? Kicsit sem lenne provokatív...

2014. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
13%
De mert az Androidosok nem szoktak fagyni.
2014. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
63%

Akit ennyire érdekel, hogy egyesek általa szarnak tartott telefont vesznek/használnak, hogy szabályos dührohamot kap, annak kicsi a p˝öcse vagy mi? Vagy kevés a szex? Sose értettem, hogy mitől lehet ennyire belelovallni magad.


Neki tetszik, neki megfelel, neki elég. Jónapot kívánok, ennyi!


A lekorlátozós szöveg a kedvencem. Egyesek a telefonon megnézik az emailjeiket, telefonálnak és esetleg smst írnak. Oszt kész. Ez olyan, mintha meg akarnád magyarázni, hogy 14 szobás és 10 fürdőszobás palotát vegyek, tóval és óriási kerttel. Igaz, hogy egyedül élek, igaz, hogy utálom a kerti munkát, de az a menő ugye?

2014. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

"Nem baj legalább látja a kérdező meg aki olvassa a topikot hogy wp mekkora szar :) "


Engem te győztél meg egyébként, hogy nokia luminát vegyek. Köszi! Tök örülök neki, hogy helyből nem a telefonnal seftelő hülye gyerek kategóriának fognak nézni vele.

2014. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Nem rossz az, legalábbis van köztük pár ütős telefon. :)
2014. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
92%
Android user vagyok, most xperia sp-m van de próbáltam rokon nokia-ját és semmi bajom nem volt vele, de szerelmes se lettem a wp-be. Szerintem minden átlag igényt kielégít a wp is, de maradok a droidnál.
2014. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy mindenki aki olcsón akar jobb telefont.
2014. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 Saavedro ***** válasza:
45%

"De mert az Androidosok nem szoktak fagyni."


Ezt így minden android telefonra mondani azért erős túlzás. Minden oprendszernél előfordulnak fagyások. Igaz, az enyém pl. nem szokott (de még viszonylag új).

2014. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

30%-osnak teljesen igaza van !!

Nevetségesek vagytok mindenkit le pontoztok aki azt mondja hogy az android jó.

A kérdések amiket linkelt is abban látszik, ez szánalmas is

A wp tényleg korlátolt aki nem ismeribe egy rendszer híbáit az tényleg ell vakult

A nokia még míndíg wc papírt gyárt látszik a lúmiákon.

Szánalmasak vagytok és az android tényleg jobb mint a wc phone!

2014. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 Saavedro ***** válasza:

Érvek? Vagy ez meghaladja a képességeid?


Am tényleg. Lemegyek a szintetekre. Bizonyítsátok be, hogy mi, a gonosz android-haterek pontoztuk le azokat a valakiket. Akármi jöhet, kép, stb. minden. Várom szeretettel.

2014. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!