Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY XPERIA V VS. NOKIA LUMIA...

SONY XPERIA V VS. NOKIA LUMIA 625 Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
TUDOM, hogy a S.X.V de nem tudom eldönteni, mert mindkettőnek van előnye, hátránya

2014. máj. 18. 22:18
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
72%
És a lumia 625 47 ezer forintos árábol hol fogsz olyan androidos telefont venni amin jó a rom és van alatta faxa hardver???
2014. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
65%

Egyébként miért jó neked az, hogy a wp-t szidod orrba-szájba, mondod hogy ennél sokkal jobb "leharcolt, használt" androidos telefont lehet venni, a kérdésre viszont nem válaszolsz? Ezt úgy hívják, hogy off. Válaszíráskor a gyk szerkesztői legeslegelsőnek arra hívják fel a figyelmünket, hogy "Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!"

2014. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
4%

Ja ennyiért vettem havertól a sony SP-et.:)

és lehet már kapni Xperia L-t és Galaxy Ace 3-at.

2014. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
4%

Nem baj legalább látja a kérdező meg aki olvassa a topikot hogy wp mekkora szar :)

Meghogy milyen kis édesenen a szabályzatot hozzák fel mikor a kérdésre válszoltam, majd ti írtátok a hülyeséget off-oltatok. Ez is öngól.

2014. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
4%

ÉS örülök annak, hogy az ie-vel letudtok pontozni tényket amit minden hozzáértő tudd, de olyan xy vagytok hogy nem látjátok be.

Ennyi és a semmiről beszélés megy megint. Igen a wp védelmében csak a félre és mellé beszélést tudjátok…

Nem fogok a semmiről tárasalogni veletek!

Részemről itt ennyi :)

2014. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
65%

#15-ös válaszoló vagyok, csak új felh. név kellett.

Csak mondom, hogy ezt a telefont sokkal jobban megéri megvenni mint egy Xperia L-t vagy SGA3-at.

Te kezdted fikázni a WP-t, és úgy állítod be, mint ha szar lenne, pedig csak Neked nem tetszik.

Gratulálok.

2014. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 Saavedro ***** válasza:
63%

Hagyjad. Ő a meg nem értett zseni. Az érveim kétharmadára nem is tudott mit felelni, inkább ignorálta...utána meg már ő maga finomított az álláspontján. Az a beszólása a leginkább megmosolyogtató, hogy fáj az igazság nekünk :D Ha legalább alá tudnád támasztani, de így csak a levegőbe beszélsz a nagy összeesküvés-elméleteddel.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Ahogy látom a mellébeszélés itt megy, mert itt is sikerült szegény Nokiát felhoznod...


Most nagy fensőbbségesen vonulj el, hogy namostmegmondtam. Nekünk meg szörnyű életünk lesz, mert behódoltunk a gonosz Windows Phone-nak (ill. én androidot használok, de mostantól leszek WP-fanboy, ha szeretnéd).


Vicces, hogy amikor alternatívákat kérünk tőled android fronton, akkor mindig használt telefonokat hozol fel...én is használtan vettem az enyémet (két naposan), de tudod, objektív összehasonlításban a független, bolti árat nézzük...lásd Mobilaréna :D

2014. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 Saavedro ***** válasza:
63%

"Azért ér valamit az alsókategóribán a wp. Bár ami abban van, az 520… Nagyon gyászos mindent kisajnáltak belőle. Led-ek,vaku,előlapi kamera,EQ.

és az senkit nem érdekel, hogy neked azokra nincs szükségesed, meg nem hiányzik mert másnak attól még kell. Ennyit elvárna egy ember egy okostelefonttól."


Ez az öngól. Ki kérdezte a Lumia 520at? Senki a világon. Itt is ugyanaz történt, mint az iPhone-kérdésnél, ki akkor az offoló? A kérdésben egy 625 szerepel, tudom, már bebizonyítottad, hogy te az egész Lumia termékcsaládot rész-egész metonímiába helyezed, ha a 625 rossz (ami azért túlzás, de tegyük fel, hogy rossz), akkor az összes Lumia szar: "és mindenki elmondja mekkora shit a 625 is de hogy tovább ne menjek az összes lumia"

2014. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
65%
Ja hogy te a haver használt sp-jét vetted meg használtan 47 ezerért? Gratulálok, én szolgáltatónál 24 ezerért. Csak azt nem értem, hogy ezt miért kellett ideírni. A normális, kérdésben szereplő telefonoknál mindig "tudsz" jobb androidost, csak nem tűnik fel, hogy szó nem volt használt telefonokról. Feltalálták már a fogorvosok által leggyakrabban használt nyálelszívót, javaslom annak használatát hogy ne kelljen itt a gyk-n fröcsögtetni a felhalmozódott nyálat.
2014. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
0%

Te jó isten.

Na akkor beszéljünk a semmiről! :)

" ios, android, wp

ebben a sorrendben

wp nagyon rétegtelefon, kevesen használják,

alultámogatott, sok jóra ne számíts

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A

válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/28 tegnap 23:39 Privát üzenet Szerinted a válasz hasznos.

Tévedés, több országban, köztük

Magyarországon is már több WP-t

használnak, mint iOS-t.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.

# 4/28 tegnap 23:42 Privát üzenet Szerinted a válasz nem hasznos.

Az lehet de az ios is jobb mint a windows

pohne.

Csak azért mert nem mindenki tudja meg

venni a jobb telefonokat.

Azért ér valamit az alsókategóribán a wp.

Bár ami abban van, az 520… Nagyon gyászos

mindent kisajnáltak belőle. Led-

ek,vaku,előlapi kamera,EQ.

és az senkit nem érdekel, hogy neked azokra

nincs szükségesed, meg nem hiányzik mert

másnak attól még kell. Ennyit elvárna egy

ember egy okostelefonttól.Meg valami

nórmálisan kinéző os felületet."

Na akkor olvasd át ha ezek nem következnek egymásból szöveg értelmezési gondjaid vannak.

Ne játszd már az eszed megint félre beszéléssel.

" Hagyjad. Ő a meg nem értett zseni." öngól.


" érveim kétharmadára nem is tudott mit

felelni,"

Nem találom az "érveid" amire reagálnom kellene. A videóra nem fogok feleslegesen adatforgalmat generálni. Mond mi van benne? Gyártói szoftveres bénázás?? ami miatt akad?

Nézd meg a nexust :] Vagy egy olyan tesztet ahol jól sikerült a gyártói rom… hadd ne kelljen az egész mobilarenát meg a tv-t belinkelni… kis milió van a samuk tw romjai kivételével. Bár abban is vannak jók! a note3mat meg javítani fogják de már lehet meg is tették! és ez csak egy amit linkelél…

Az enyémből sem válszoltál mindre… :D

" .utána meg már ő

maga finomított az álláspontján"

Klasszikus példa rád:

A kérdésben lévő wpben 512mb ram van ami kevés.

" Mert a WP nagyon erőforrásigényes és kell

neki, nem is 1, hanem mindjárt 2 GB

RAM...hmmmm..."

-simám elfogy az az 512-ram wpn IS. :) Arra

SEM mindig elég :)

"Azért ez a két kiemelt szó mindent

elmond...akkor ez nem csak a cúnya cúnya

WP rosszasága, csak az android fan ezt az

androidnak elnézi..."

" Ahogy látom a mellébeszélés itt megy, mert

itt is sikerült szegény Nokiát felhoznod..."

Természetesen igen. Mivel minden "nokia"ában van valami hardveres hiányosság. De ez össze vissza. Ez is tény és le is van irva mobilarenán is de ti is tudjátok. ebbe fm rádió nincs ebbe vaku ebbe szarabb a kamera stb

Az apple legalább úgy fejlődik hogy régi gereációktól jobbak mindenben.

" Windows Phone-nak (ill. én androidot

használok, de mostantól leszek WP-fanboy,

ha szeretnéd)."

Ha csak egy kicsit is értenél az androidhoz nem érvelnél hülyeségeket.

" A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad"

Ujjabb iq master javaslom a nyál elszívót oda dugni amin ülsz.

2014. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!