Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY XPERIA V VS. NOKIA LUMIA...

SONY XPERIA V VS. NOKIA LUMIA 625 Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
TUDOM, hogy a S.X.V de nem tudom eldönteni, mert mindkettőnek van előnye, hátránya

2014. máj. 18. 22:18
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
65%
Köszönjük szépen, az elmúlt 3 oldalon keresztül az értelmetlen rizsálást és veszekedést. Süt a kommentjedből az értelem és a hozzáértés, a vak is látja. Nem azért nyomunk a nem hasznos gombra, mert túl részegek vagyunk. Olvasd vissza a válaszokat, mindenki ugyanazt mondja, és erre egyvalaki minden második komment után leírja, hogy milyen szar a wp. Ez csak nekem tűnik fel? Volt egy 58 százalákos felhasználó, egy szarszung fan. Ugyanazt csinálta, mint Te. Szegényre túl sok bejelentést tettek, úgyhogy a moderátoroknak bannolni kellett őt. Van így értelme kötekedni mindenki mással? 20 ember leírta már a tapasztalatait, és csak mert neked nem tetszik a csempe, ezért mindenkit lehurrogsz aki normális választ ad, és még én dugjam fel magamnak a nyálelszívómat, mert "iq mester" vagyok. Szerény véleményem szerint abba kéne hagynod a wp-s kérdések olvasását, mert ennek a féle megnyílvánulásnak semmi értelme és csak magadat süllyeszted lefelé.
2014. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
3%

Rólad is süt! :D

Számolási gondjaid vannak 5-en nem beszéltünk itt hosszabban milyen 20 ember?

Nem csak a csempékkel vannak itt gondok…

Ezek tények voltak.

Részeg dolgot inkább elhiszem rólad.

2014. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
65%
"Rólad is süt" "a nyálelszívót dugd oda ahol ülsz" nincs mit mondani, semmi saját ötleted nincs.
2014. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
4%
Hát már bocs, hogy nem vagyok troll! (;
2014. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 Saavedro ***** válasza:
72%

Az 520 hogy következett??? Nem értem...az hogy szép finoman rátereled a szót, hogy onthasd a hiányosságait? Felejtsük már el ezt, a vak is látja, hogy erre ment ki a játék, provokálásra...mint a másik kérdésnél, de komolyan nem értem ezt, miért érdeked, hogy lepontozzanak, vagy mi? :/


A meg nem értett zseniset épp olyan komolyan gondoltam, mint Te azt, hogy nekünk 'fáj az igazság'. Ha meg komolyan gondoltad, akkor nyugodtan rád aggathatom ezt a jelzőt, lesz alapja.


"Nézd meg a nexust :]"

Megint a 60.000es Nexusról beszélünk? Fe-lejtsd-már-el...a Lumia 520ra továbbra sem fogsz alternatívát találni...az Xperia L az valóban vetélytársa a Lumia 625nek, de az sem jobb, van amiben rosszabb és Vice Versa. (NA ez volt az a pont, ahol legalább az árra, meg egyéb paraméterre ügyeltél, amikor hasonlítgattad).


"Mivel minden "nokia"ában van valami hardveres hiányosság." - ööö, ez a Nokia kiváltsága? Vagy akkor most hozzam fel az Xperia Z Ultrát, amiben szintén nincs LED? És az nem 25k... meg a kameragombot? (igen, írtad h a hangerőgombot használjam fényképezésre. Erre akkor meg azt írom, hogy ha Te meg a segédfényt szeretnél, használd a kompakt kézikamerádat...egy kétállású exponálógombot nem fog hangerőgomb helyettesíteni, ez maradjon az i4S jellemzője.) Meg az Xperia E1-ben is hozhatnám fel a RAM-ot...a WP-nél legalább egy korrekt hardver a minimum és ez szigorúan szabályozott...androidnál is meg van húzva az 1 GB RAM? Nem? És 512-nél mit fog kezdeni ha - belőled kiindulva (!) - feltételezzük, hogy a WP is annyira de annyira kifagy 512 MB RAM-nál?


"a note3mat meg javítani fogják de már lehet meg is tették!" - Te adtál esélyt a WP 8.1-nek? Ha nem, én miért adjak a Samsungnak?


"és ez csak egy amit linkelél… " - a Lumia 625 is csak egy volt. Az, hogy Te egyenlővé tetted a Nokiával engem is feljogosít ugyanarra. Vagy tévednék?

2014. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
35%
Olyan 20 ember, hogy nem csak ez az egy kérdés van wp-s telefonokról ahova odajöttél szarozni. Felőlem folytathatnánk ezt a végtelenségig, de semmi értelme nincs. Otthon azt mondasz a wp-ről amit akarsz, de hidd el hogy itt senkit nem érdekel hogy szerinted rossz. Nem akarok lesüllyedni a szintedre, mint látszik elég alacsonyan van. Nem akarok több provokálásra válaszolni, egyszerűen úgy tűnik, hogy erre recskázol. Megint csak gratulálni tudok.
2014. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
4%

" egyszerűen úgy tűnik, hogy erre recskázol."

Ugye az értelem a színvonal és a józanság most kijött rajtad, nem tévedtem veled kapcsolatban :)

2014. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
0%

" Az 520 hogy következett??? Nem értem.."

Na akkor szép lassan hogy megértsd :)

-Wpt többen használnak mint ipohnet.

miért?

-mert olcsó az alsókategóriában

-de wp az alsókategória olyan…

-lesjanált 520

Stimm?


" Megint a 60.000es Nexusról beszélünk? "

Erre megint te beszélsz az 520ról.

Megint kihagytad a jobb gyártói romokat…


" - feltételezzük, hogy a WP is annyira de

annyira kifagy 512 MB RAM-nál?"

Igen sima facebookozástól egy 820 is fagyott le a kezemben :) nem egyszer…


" Te adtál esélyt a WP 8.1-

nek? Ha nem, én miért adjak a

Samsungnak?"

Van amiben a zártsága miatt sosem lesz jobb! :)


" - a Lumia

625 is csak egy volt. "

ja de abban nem egy ember írta.


" komolyan gondoltam, mint Te azt, hogy

nekünk 'fáj az igazság'. "

miért nem bírod elismerni hogy azok amiket írtam tények voltak??????????

520 spec igaz? igaz.

csengő hang,bt régi 10 éves rendszer is megcsinálja magának igaz? igaz.

Zárt? Korlátok vannak amik androidon nincsenek? IGEN IGEN

Akkor?????????

Ezzek most lettek OFF-ok! Azt is kikezdte? Ti! Ki generálta? Ti! Mivel? nem fogadjátok el az igazságot!!!!

2014. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként a lepontozzás emelé még külön nevetséges. :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Vadásztok rám;) Sorba minden kérdésnél pontoztok le… Dedó szint…

Teljesen igaz dolgokat írok, nem csak itt!

Abban a kérdésben is mikor mindenki megírta ugyanazt amit én!

Ez mi???? Rádásúl az első mitt árott? Androidot használ és igaza van? IGEN!

Ezt az egész kérdést archiválom!

Hogy mutassa mennyire nevetségesek vagytok!

Mikor már sarokba szorúltok engem elemezgettek a kérdések helyett… Sosem hatott rám :) de nevetségesek vagytok.

2014. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Na ez már...

Nem zavar amúgy csak vicces! :D Ezért minden wp kérdés megkapja a jókivánságomat és a száraz igazságot,hideg zuhatnyt a közel jövőben.

2014. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!