Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell nokia n97-en azt...

Hogyan kell nokia n97-en azt beállítani, hogy hosszabban csengjen a csengőhang?

Figyelt kérdés
És azt se tudom,hogy lehet rajta wifivel netezni! Segítsetek könyörgöm!
2009. dec. 29. 15:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hosszabban csengjen a csengőhang??? Ezt nem igazán értem.. addig cseng amíg fel nem veszed, gondolom én.. Mondjuk közöm nincs az ilyen drága telefonokhoz.. keress rá google-n.. megnézem én is és ha találok valamit írok ;)
2009. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Aztamindenségit, ebben a telefonban minden van.. nekem is kéne egy ilyen :D 140 ezer vazzeg.. ááá..


Nem találtam semmit.. meg ugye regényeket írnak mivel rengeteg dolgot tud.. azért sok sikert!

2009. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:DD nem sokat segítettek,nem addig csöng amig felnem veszem 15 másodpercet csneg azt bekapcsol a hangposta
2009. dec. 29. 16:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Átirányitást ki kell kapcsolnod.Nem ismerem a telót de beállitások->telefon beállitások->átirányitás valahol ott lesz.
2009. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sajnos ilyen nincs,de köszi azért
2009. dec. 29. 17:01
 6/11 anonim válasza:

A hangposta?

akkor a hangpostát kell kikapcsolni ember :D

Én a t-mobile-osat tudom, úgyhogy leírom ezt:


(+3630)9888444 - ez a hangposta száma, ott ki tudod kapcsolni..

Az átirányítást meg itt tudod kikapcsolni:

1777 et kell hívni magyar nyelvű menü 1es gomb, szolgáltatások beállítása 3as gomb, aztán hívásos 2es gomb, átirányítás 2es gomb és 1es gomb.. aztán kikapcsolod nagyjából ennyi..

2009. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezer puszi,nagyon köszi:D akkor még valaki a netet mondja meg pls.!
2009. dec. 29. 20:01
 8/11 anonim ***** válasza:

ennek az oldalnak az N97-es fórumában sok hasznos dolgot olvashatsz. www.nokiaprogramok.hu


A Wifi-t, vagy másnéven WLAN-t (a telefon inkább így hívja) a Webböngésző beállításiban tudod átállítani. Hálózatokat keresni pedig így tudsz : a menüben bökj az órára, majd a felugró két nyilas ikonra. Ekkor már is a kapcsolatok menüben találod magad, ott pedig már remélem eligazodsz.

2009. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eddig eljutottam,Wlannal neteztem is,de én ingyen akarok netezni.
2009. dec. 30. 13:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok:



Kicsim, ha WLAN-nal netezel akkor az már ingyen van.


De ha tutira akarsz menni az ingyenességgel akkor menj ez előbb felvázolt Kapcsolatok menübe, majd menj a Célok pontba. Ezen belül több menüpontot fogsz találni. Töröld ki az összesből a szolgáltatód nevét tartalmazó cuccot (T-mobile NET, vagy Pannon WAP, stb.)


Persze az MMS beállításokat célszerű békén hagyni.

2009. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!