Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az okostelefonomat alvás...

TheSanyi18 kérdése:

Az okostelefonomat alvás előtt nyugodtan kikapcsolhatom teljesen. Nem rontja el a telefont ha folyton kikapcsolom alvás előtt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miert rontana el? :) de egyebkent miert kapcsolod ki? Halkitsd le :) Hogyha iPhoneod van akkor repulore allitsd, vagy Ne zavarjanakra.
2014. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért hogy merüljön potyára az aksi azért.
2014. aug. 7. 23:26
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

És miért nem vagy képes töltőre tenni éjszakára, nagyokos, ahogy a normális emberek szokták?

Az okostelefon nem porszívó, hogy folyton kikapcsolgasd, ha nem használod. Nem gyanús, hogy teljesen kikapcsolva vekkernek sem tudod használni, és várni kell majd, amíg betölti a rendszert?

2014. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
41%

És ha valaki fontos ügyben keres?

Egyébként nekem nem működik az ébresztője kikapcsolt állapotban.

2014. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Éjszaka ki a túró keres. Csak sokat segít ha este kikapcsolom alvás előtt amikor már nem használom. A porszívót sem használjuk egésznap.
2014. aug. 7. 23:48
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

"A porszívót sem használjuk egésznap."


Tényleg nem érted, hogy ez NEM olyan, mint a porszívó?


"Csak sokat segít ha este kikapcsolom alvás előtt"


És mégis, mi a bánatban segít az sokat?


"Éjszaka ki a túró keres."


Például egy rokonod, ismerősöd, barátod, aki bajba került? A rendőrség, vagy a kórház, hogy egy szeretted balesetet szenvedett?

Azt hiszed, a világ megáll, amíg te horpasztasz?


"Egyébként nekem nem működik az ébresztője kikapcsolt állapotban."


Igen. Ezt magyaráztuk az előbb. Leesett a tantusz?


Te egy ritka nehéz felfogású gyerek vagy, két egyszerű logikai negációból kettőt nem tudtál értelmezni.

Fogadjunk, hogy szavazni azért eljársz...

2014. aug. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
18a korod, vagy az ajkjus?d?
2014. aug. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen kikapcsolhatod. Én is ki szoktam, illetve van rá automatikus beállítás. 23-kor kikapcsol, 6-kor bekapcsol, de ez lehet nincs minden készülékben.

(....és nem értem, miért generál egy egyszerű kérdés ilyen idegbeteg válaszokat)

2014. aug. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is minden este kikapcsolom, sőt egyes okostelók le is szoktak fagyni, ha napokig egyfolytában működnek és nem törlődik a ram. De ahogy irták, vannak olyan alkalmazások, amik automatikusan ki- és bekapcsolják a telót
2014. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kikapcsolhatod bármikor. Én csak annyi hátrányát látom, hogy ha hirtelen kell hajnalban (ahogy itt rád akarják sózni :)) akkor ki kell várni a bekapcsolási időt.
2014. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!