Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan gyözhetném meg a...

Hogyan gyözhetném meg a szüleimet? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új telefont , mert a régi már 7! éves ( asszem Nokia clasic vagy mi a fene :D ) ,

Mér szeretnék újat :

- jobb felső gomb , meg a * gomb nem működik

-mindig olyat ír ki hogy : a sim kártya regisztrációja sikertelen , pedig jó a sim kártyám

- nagyon hamar lemerül ( teljesen feltöltve 1-2 nap alatt simán lemerül úgy hogy nem is használom )

- nagyon lassú , amikor bekapcsolom kb.: 1-2 perc amire bekapcsol és fél percig csak fehéren világit a telefon és kb.: még fél perc amire behozza az alapvető adatokat ( térerő , aksi szint , stb...)

-Már régi , amikor megkaptam akkor jó volt meg minden , és az osztályba nekem volt először telom + fényképezös is volt , és a töbiek minden szünetbe elkérték hogy had játszassanak vele , istenkirály voltam :D ( jó hozzá kell teni hogy 2.-dikosok voltunk :) régi szép idők ,most meg elő sem merem venni a telefonomat az osztályba a legszarabb telefon is egy Samsung S3 , én meg ott vagyok a 7 éves gombosommal :cc , néha nagyon rossz kedvem van :/ , és igy hogy menjek egyáltalán egy lányhoz ?? meglátja hogy gombos telom van ... ( jó , nem ezen van a hangsuly , de akkor is ) , és már 8-adikos vagyok , és 5-dikbe aszt mondák hogy középsulis koromba kapok egy újat ( 6 osztályosba járok )


És én apukámnak mondtam hogy szeretnék egy új telót és mondta hogy nem kapok , de aztán engedett és azt mondta hogy kapok egy sony-t ( aszem E1-et vagy 2-t ) , de nekem nem tetszik és egyszerűen minden áron erőltetik az ilyen 20K Ft-s telefonokat :c , amikor anyámnak is 150K Ft-s telefonja van és apám csak úgy beleegyezett anyámnak , délelött kérta anyám , este már fb-zett rajta


És hogy tudnám meggyőzni apámat hogy kapjak egy olyat amilyet szeretnék ?


segitö infok :

- vigyázok a dolgaimra , ez a 7-éves telóm is ( kis túlzásal ) olyan mintha tegnap kaptam volna

- van pénzünk , majdnem nekünk van a legtöbb pénzünk az osztályomba

Még ha kérdeznétek valamit csak írjatok privátba vagy ide is lehet .


14/f



2015. febr. 2. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Lopd el a társadtól
2015. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szirty ***** válasza:
90%

"a töbiek minden szünetbe elkérték hogy had játszassanak vele , istenkirály voltam"


...és megint istenkirály szeretnél lenni.


Mondd el a szüleidnek pontosan ugyanezt amit itt leírtál

ha korrekt akarsz lenni.


Ha nem akarsz akkor hazudsz, ígérgetsz vagy lopsz.


(Halkan jegyzem meg hogy "király" nem a telefonodtól leszel, de ennyi idősen nem kell egyetértened velem...)

2015. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van, nem a telefonod miatt fognak "felnézni rád", hanem a személyiséged miatt. 16éves vagyok, nem hordok magammal telefont, és így is vannak barátaim, sőt..


Ha annyira fontos neked kezdj el gyűjteni / nyári munka.. akármi

2015. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem a telefontól leszel menő. Ki nem szarja le? Aki így gondolkozik az értelmes ember nem lehet
2015. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:

Jól van, ha az előző válaszommal nem teljesen a kérdésedre válaszoltam, akkor itt van egy másik:


"Hogyan gyözhetném meg a szüleimet?"


Fegyverrel!


Garantált a siker! (már ha nincs nekik is fegyverük)

2015. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

" istenkirály voltam :D"


Nem, egy idióta voltál. És vagy is.


"igy hogy menjek egyáltalán egy lányhoz ??"

Szia, xy vagyok. Hogy hívnak? Hova jársz?


"minden áron erőltetik az ilyen 20K Ft-s telefonokat"

Az miért nem jó? Lehet vele telefonálni. Nem mintha iskolában arra bármi szükség lenne.


"anyámnak is 150K Ft-s telefonja van"

Csak ő meg is keresi rá a pénzt.


"van pénzünk , majdnem nekünk van a legtöbb pénzünk az osztályomba"

Nem. Szüleidnek van pénze. Nagy különbség.

2015. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
törd össze és hátha vesznek:D
2015. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Majd ha megdolgozol érte, akkor háboroghatsz kicsi fiam..

Addig 14 évesen ne akard elvárni azt a szüleidtől, hogy x100.000-es telefont vegyenek neked, a SEMMIÉRT!



Igazuk van, felajánlották a 20e ft-os telefont, fogadd el, vagy maradj a réginél.


16 éves korod betöltése után pedig szülői beleegyezéssel már dolgozhatsz is, hajrá.

2015. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!