Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rajtam kívül volt aki megbánta...

Rajtam kívül volt aki megbánta hIgy note 4 et vett?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy pár hete van csak meg de máris akad...nagyon gyorsan merül a kijelző miat...stb

Nagyon jo telo de én többet vártam tölle... És az Apple ellenesek kifognak most ezért oltani de ugy érzem egy i6plus-al jobban jártam volna. (Barátomnak és olyan van és nagyon full...cseréltünk 2 napra és...áhh)

Szóval saját véleményt kérek...őszintén...akinek van note4 e.



#Samsung #samsun galaxy note 4
2015. febr. 15. 16:15
1 2
 11/16 kérdező.. ***** válasza:
10%
Meg a Motorolák és Nexusok.
2015. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%
igen motorolák meg a nexusok, csak azért nem írtam őket le mert sajnos itthon nem kaphatóak.
2015. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kérdező.. ***** válasza:
0%

Kaphatóak. Expansyson minden van gyári garival.

A nexus 5 már nem kapható mert már leálltak a gyártással,de nagyon sok helyen kapható volt itthon még a Telenornál is.A nexus 6 már nem.

2015. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Te hibád a merülés, mert leszedsz valami szar programot ami zabálja az aksit.


Hiába zársz be alkalmazást, az bezárás utáni pillanatba rögtön elindulhat a háttérbe.

Facebook és a Messenger híres a nagyon drasztikus merüléséről, de ez csak két példa, sok alkalmazás létezik, amire ha nem figyelsz leszívhatja az aksidat elég hamar.


Egyáltalán nem normális, hogy 6 óra alatt 25%-ot merül úgy, hogy nincs is használat közbe.

Én telefonom ha már 5%-nál többet merülne estéről reggelre már kezdeném is nézni, hogy melyik alkalmazás "rosszalkodik".

2015. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
sajnos az a helyzet hogy sok gyártó van de ha tutit akarsz akkor iphone-t veszel, minden más szar
2015. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15


Szokásos elvakult buta birka, aki bedől a marketingeseknek, gratulálok szüleidnek.

2015. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!