Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 Edge vagy...

Samsung Galaxy S6 Edge vagy Iphone 6?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont. Eddig egy belépőszintő androidos Sony -t használtam. Úgy tudom az S6 Edge sokkal több és jobb funkcióval, hardverrel bír, ezzel ellentétben az Iphone kevesebbet tud, de azt sokkal jobban. Leginkább gördülékeny hétköznapi használatra kéne.

2015. jún. 17. 22:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
39%
Sima S6.
2015. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
65%
i6
2015. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Esetleg, valami kifejtés? Miért jobb az egyik mint a másik?
2015. jún. 17. 22:52
 4/39 anonim ***** válasza:
32%
S6. Egyszerűen mert jobb, sokoldalúbb.
2015. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
26%

Iphone 6:


Előnyök:

- jobb újjlenyomat olvasó

- kisebb eséllyel fagy (bár ez ios8 esetében nincs így...)

- sokáig támogatott marad


Hátrányok:

- 1Gb RAM (szerintem ez vicc..)

- Nem eléggé személyre szabható

- kis felbontású kijelző (min egy FHD elférne, a plus-be meg QHD)

- minden szarért fizetni kell

- kamera csak 8Mpx (tudom, hogy szépek a színek, meg jó képeket csinál, de csúcs kategóriában ennél több lenne az elvárható...)


Galaxy s6 edge


Előnyök:.

-nagyon jól néz ki

- kiváló kijelző

- nagyon erős hardver

- nagyon jó kamera

- 3Gb ram

- magas személyre szabhatóság


Hátrányok:

- nem tudni milyen minőségű frissítések lesznek, azaz a támgogatottság bizonytalan (lesz rá friss. Csak lehet letölteni nem lesz értelme..)

- 50k- val drágább mint a sima s6, de nem tud többet


Szerintem az S6 jobb, de sokan azt mondják, hogy ez nem így van. Be kell látni, hogy az allpe-nál az i6-tal ios8-cal jelentős romlás következett be stabilítás, és minőség terén, míg a samsung az s6-tal, jelentősen javított, valamint a droid 5.x is magasabb stábilitást nyújt, mint az elődök. Emiatt én az s6-ot mondánám ;)

2015. jún. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 kérdező.. ***** válasza:
6%

Iphone 6.

S6-t össze sem lehet hasonlítani egy iphone-al.Arra a nexusok a jók.

S6-nak hiába van 3GB ramja ha 3 oldalt már nem képes tovább megjegyezni és újratölti...Iphone 6 tovább lesz támogatva és nem fenyeget az a veszély hogy belassul idő után.Ha androidot akarsz akkor csak stock androidot vegyél mert azok a valódi androidos telefonok a többi csak átszabott másolatok amik az android hírét rontja(például a samsung)

Ha android kéne akkor Nexus 6 vagy az ősszel kijövő 2 új nexus telefon.De én már megvárnám a következő iphone-t is.Már mindjárt itt van,szerintem most nem érdemes ilyeneket venni,mert a nagy durranások most jönnek ősszel.

2015. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
46%

5#


S6 ès i6 ujjlenyomatolvasója ugyanolyan. S6 hamarabb ismeri fel.


Kèrdező:


S6 Edge jobban megèri. Többet tud, jobb hadver, stb.

2015. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
46%
jaja jobb hardver, amivel kitorolheted a seggedet kb :D
2015. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 kérdező.. ***** válasza:
65%
Jobb hardver...Mégsem hozza az iphone sebességét.Régóta nem a hardver számít már:)
2015. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Ha valamilyen elektronikai üzletbe bemegyek, ott lenne lehetőségen kézbe fogni? Kezdek rájönni, hogy a két telefon szinte ugyanolyan jó, mégis jelen pillanatban az iPhone felé húz a szívem.
2015. jún. 18. 11:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!