Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 Edge vagy...

Samsung Galaxy S6 Edge vagy Iphone 6?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont. Eddig egy belépőszintő androidos Sony -t használtam. Úgy tudom az S6 Edge sokkal több és jobb funkcióval, hardverrel bír, ezzel ellentétben az Iphone kevesebbet tud, de azt sokkal jobban. Leginkább gördülékeny hétköznapi használatra kéne.

2015. jún. 17. 22:39
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó pacsi! Legjobb! ;)
2015. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, továbbra is várom a véleményeket, hátha másnak is segítenek. Ma reggel megvettem a használt iPhone 6 -omat, biztos vagyok benne, hogy a samsung -al is jól járhattam volna. De az új Iphone dizájna engem megvett kilóra :).
2015. jún. 18. 22:46
 33/39 anonim ***** válasza:
Az iphone biztos tartósabb, samsung pedig sokoldalúbb.
2015. jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
#33 WP:D
2015. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
59%

3gb ram+android+memóriahiba=leves

1gb ram+ios=királyság

2015. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:

Én a sima s6 ot javaslom. Néztem róla egy videót. Nekem nagyon tetszik. Még azt is hozzá teszem hogy az edge és a sima ugyanaz csak az edge praktikusabb mint a sima.

Ami pedig a megtekintést illeti az ifoneról nem tudok sok helyet ahol ki lehet próbálni. Azt hiszem hogy a Tisza Lajos

Körúton,a Telenor üzletében megnézheted az s6 ot akármelyik t pontba megnézheted. Az újlenyomat olvasó ugyanaz. Ha az s6 ra s launcher prime ot telepítesz akkor többet fog tudni jobb lesz a fejlesztése. Mert ezt az alkalmazást az osnál sokkal rosszab ezközre találták ki. Ezért is inkább az s6.

2015. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
13%
Az S6 két kategóriával jobb az iPhone 6-nál. Az S6 annyit tud mint az S5. Az iPhone 6-ot nem is tudom mihez hasonlítsam. Az Archos 50c Neon is jobb nála.
2015. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
43%
neked sem volt még a kezedben iphone az biztos... :D
2015. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
62%

Nem értem mi ez a nagy iphone ellenesség.

Sokan vannak, akik nem értenek hozzá, és csak divatból, kiegèszítőként használják, lehet emiatt fújognak mások, mert azt hiszik, mindenki csak emiatt szeretne iphonet. Nekem volt samsungom is, de az iphonomat nagyon szeretem, hozzám nőtt és a hibáit is elnézem, míg a samsungomnál legszívesebben a földbe vertem volna, a legtöbb esetben.

2015. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!