Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 Edge vagy...

Samsung Galaxy S6 Edge vagy Iphone 6?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont. Eddig egy belépőszintő androidos Sony -t használtam. Úgy tudom az S6 Edge sokkal több és jobb funkcióval, hardverrel bír, ezzel ellentétben az Iphone kevesebbet tud, de azt sokkal jobban. Leginkább gördülékeny hétköznapi használatra kéne.

2015. jún. 17. 22:39
1 2 3 4
 11/39 kérdező.. ***** válasza:
Bemész egy szolgáltató üzletébe és ott ki lesznek állítva vagy a mediamarktba.
2015. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
a telenorban biztos h van kirakva i6, multkor megnyomkodtam en is :D
2015. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 kérdező.. ***** válasza:
Én meg a vodafone-ba:D
2015. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
IOS-nak még az 1GB ram is sok
2015. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
66%

az iphone 6 még 5 évig támogatva lesz, az s6 meddig is? másfél év? xD

vicc az egész, ilyen árkategóriában nem érdemes androidos telót venni

2015. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 kérdező.. ***** válasza:
Kivéve nexust.Azok elég sokáig kapják a frissítést.Bár szerintem 3 évnél tovább nincs értelme frissíteni mert az már csak a telefon rovására megy.
2015. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim válasza:
24%
Persze hogy a Samsung Galaxy S6 Edge
2015. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
meg lehet nezni.. a nexus 4 es a galaxy s3 egyidosek... a nexus 4 megkapta meeg az 5.1-t is es azzal is gordulekeny... az s3 legutolsoja a 4.3 es mar azzal is szr... ez asszem mindent elmond
2015. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Dobj fel egy pénz érmét és ne kapd el mert mikor fel dobod már tudni fogod, hogy melyik felé húzott a szíved. Ha iphone 6 akkor az ha s6 akkor az.

Ez a csúcs kategória egyikbe se csalódasz csak a fanok vanak mindig megbolondulva.


De ha kellenek az előnyök hátrányok akkor


S6: Hardver jó lett, új kezelőfelület sokkal jobb lett, az ujj lenyomat olvasó is már nagyon jó. Az app okat könyebben be szerezheted és jobban testreszabható az android.


I6:

Ios sokan szeretik mert átlátható kezelő felülete és megbízható telefon.


Sokan panaszkodnak, hogy érezhető a 2 mag meg a kevés ram ra de és lehet ez már problémás bár mihez mert ipadomon néha vannak ilyen lagok de amúgy szeretem nagyon. :)


De telefonból én a samsungot, wp kett szeretem, de tabletbe nekem jobb a ipad.


Ha nem kell sürgősen teló akkor nem sokára jön a i6s amibe álítólag 2gb ram...stb csak gondolom drága lessz :)

2015. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

I6plus tulaj vagyok, teljesen meg vagyok elégedve...


Androidon a ram annyiból áll, hogy rá van írva hogy 3gb és mindenki azt hiszi húú de klafa nem fog laggolni... pedig fog mert az op rendszer sz@r nem használja ki megfelelően...

1gb ram itt tökéletes (nem azt mondom, hogy 100% de ha iphoneon mondjuk 60% os akkor androidnál 3% adnék)

2015. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!