Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 Edge vagy...

Samsung Galaxy S6 Edge vagy Iphone 6?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont. Eddig egy belépőszintő androidos Sony -t használtam. Úgy tudom az S6 Edge sokkal több és jobb funkcióval, hardverrel bír, ezzel ellentétben az Iphone kevesebbet tud, de azt sokkal jobban. Leginkább gördülékeny hétköznapi használatra kéne.

2015. jún. 17. 22:39
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
81%
#15 az S6 még addig se lesz támogatva xDD Ha android csakis Nexus ilyen Samsung,meg mit tudom én nem éri meg csak be basszák a sok magot meg mindent de maga a rendszer optimalizálatlan, így meg nem ér semmit se.
2015. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
37%

Már 2 Samsungom volt és rövid idő után mindkettő lelassult. Többel nem vennék Samsungot, Galaxy Edge-t pedig különösen nem. Kényelmetlen a lehajlított képernyő miatt, ezek mellett nagyon könnyen betörhet.

Én az iPhone-t választanám a kettő közül! :)

2015. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
ez eszembe se jutott eddig h igy konnyebben torik :D de tenyleg :D leejted az oldalara... pafff :D
2015. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 kérdező.. ***** válasza:
Valóban.Na most még egy ok amiért lehet fikázni a edge-t:D
2015. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

22#


[link]

2015. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 kérdező.. ***** válasza:
Szifon az jól szarrá ment :DD
2015. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
82%
a samsungban majd a kijelzo helyett a rendszer megy szrra, de nem a dobalastol... :D megkapja majd legfeljebb az M-et aztan orultok neki mint majom a farkanak, a kovi android verzional meg majd keresitek googleben h lesz e ra frissites, aztan talalkoztok az ilyen talalgatos oldalakkal :D
2015. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 kérdező.. ***** válasza:
Ja ja +1 az utolsónak:D
2015. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Jó...akkor épp most láthattunk egy samu vs alma csatát.

Megrögzött samsung fikázók, a szintés stabil aplle utálók ellen.

Ennek semmi értelme. Hidd el ha megveszed, akkor is fogsz bosszűságot zalálni benne, ha samsung logó meg zöld robot van rajta, meg akkor is ha alma.....

A samsung is sok hulladékot gyárt, meg szarok a frissítései, de az apple sem tökéletes....tuudom most jönnek az fanok, hogy igenis az de nem....egyik telefon sem az. Ki voltak fejtve az előnyök hátrányok, mindenki azt választja ami felé jobban hajlik. Ennyi..

2015. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
67%

trolololololooooo

wp 4ever :Ddd

2015. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!