Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ajánlják annyian a...

Miért ajánlják annyian a Lumia 640et?

Figyelt kérdés

Förtelmes a kijelző felbontasa, pixeles!

Félreértés ne essék WP-s voltam eddig is, ezután is az leszek, mert imádom a rendszert, de most csalódott vagyok.


2015. júl. 3. 00:01
 1/4 kérdező.. ***** válasza:
100%
Mert jó ár/érték arány.
2015. júl. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne 5 cm távolságból nézd és akkor nem lesz pixeles. 930 mellett egyáltalán nem érzem, hogy egy harmadannyi értékű telefont használok, talán ezért olyan népszerű...
2015. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
szerintem a 720p-s felbontású megjelenítő nem olyan vészes 5"-en...a 640 XL-nél már gázosabb...egyébként szerintem sem olyan jó a sima 640...ott van például a kamera is, ami az XL-ben mégiscsak egy hangsúlyosabb darab...össze kellett volna gyúrni az XL-el, és akkor egy vállalható telefon lett volna belőle...
2015. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a képek alapján nincs oka szégyenkezni a 640-nek sem (főleg ha az árát is nézzük) [link]
2015. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!