Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vélemény?

Iphone 4 vélemény?

Figyelt kérdés

Hali!

Nos őszinte leszek, nem vagyok egy nagy iphone párti személy, viszont már egy ideje új telefont akarok venni, mert a jelenlegi, már nincs olyan állapotban, ahogy azt én szeretném.:')

Sokat beszéltem lehetséges új telefon jelöltekről.(Anya a samsung S szériákat isteníti)

Viszont ismertségi körömben 3 embernek is van iphoneja és ők arra esküsznek. Sok jó dolgot hallottam tőlük az iphonokról, ráadásul jó ideje hiba nélkül működnek, sőt az egyik barátnőm ismerősének évek óta müködik a sajátja. Viszont amennyi jót hallok tőlük, máshol annyi rosszat, ha nem többet, és éppen ez bizonyít el, ezekkel a telefonokkal kapcsolatban.

Nekem az ihopne 4-est ajánlották, ezért akinek volt már dolga vele, az legyenszíves írjon egy rövid véleményt.:)



2016. márc. 18. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Frissítés nem igazán van rá, sőt ha jól tudom egyáltalán nincs. Mivel régi telefon, ezért egy olyan konfigra rárakni egy ios 7-8-at az csak laggolni fog. Nem tudom melyiket lehet rárakni. De szerintem már a 7 is eléggé szaggathat. Most nyílván ha raksz rá régebbit, akkor alkalmazás nem lesz, mert régi os-t nem igazán támogatnak. Egy szóval régi. Nem éri meg!
2016. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

vissza felé tudtommal nem lehet frissíteni. szóval ha iOS 7 van rajta akkor nem tudsz iOS 6ot rakni. Vagyis én szívesen vissza frissítésnél, de nem lehet.

nekem i4 van megjelnés óta (2010 dec). egyébként szerintem az legjobb iPhone. mert már több mint 5éve megvan és működik, DE!!! ne vegyél még véletlenül se!!! mert már egyáltalán nem állja meg a helyet a 2016os telefonok között. max annyiban, hogy nem merül le fél nap alatt :D ha iPhonet akarsz venni 5S alá ne menj. mert azt a telefont még biztos fogják vagy 3evig frissíten.

az i4 még az iOS6 alatt is már lassú volt. pár app nem volt rá elérhető. ez az iOS 7 meg teljesen kinyírta.

ha az 5S neked már nem fér bele az ár keretbe akkor ne vegyél iPhonet, mert nem fogod azt az élményt kapni amiért oda van mindenki. mert veszel egy olyan telefont, ami nem biztos, hogy stabil és annyi pénzért kapnál jobb androidos telefont is.

most én ezt úgy mondom, hogy i4-em van és fél éven belül váltani szeretnék. nekem az i6 tepsi telefon nem tetszik nagy. most talán kiadnak a napokban egy új 4" telefont, ha az olyan lesz amilyennek lennie kell, meg árban is eltalálják azt veszek, ha meg nem akkor egy 5S-t.


Remélem tudtam segíteni!

2016. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 4-et már nem lehet ajánlani. A legfrissebb iOS, amit futtatni tud, a 7.1, ami több mint 2 éve jelent meg. Ezzel pedig egyre kevesebb alkalmazás elégszik meg... Sajnos a telefon már az iOS7-et sem képes normális sebességgel futtatni.
2016. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezekrol a hibairol en is hallottam mar.:) De orulok, hogy tobben is tudtatok valaszolni, mert most mar tudom, hogy maradok a samsungoknal. En eddig ezekkel voltam megelegedve, most beajanlottak i4-et, gondoltam utana nezek stb.

Mindenesetre koszonom az oszinte valaszokat, sokat segitettek a dontesben!:)

2016. márc. 18. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az iPhone nagyon jó, de ha olcsó telefont szeretnél, akkor nem neked való. 5S alá tényleg nem szabad már adni. Az is már 2,5 éves, viszont még mindig korrekt kis telefon, nem úgy, mint mondjuk a 2,5 évvel ezelőtt megjelent androidosak. :D Bár Galaxy S szériából se kapsz újakat iPhone 4 árkategóriájában.. Ennyiért max S3 van, amit pont annyira nem vennék, mint i4-et.
2016. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg nézheted a Motorolát is. Szerintem nagyon jók azok is.
2016. márc. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ahogy látom az ios és az android mellett gondolkodsz szerintem eggyiksem, az ios teljesen korrekt rendszer de nem ebben az árban 2 szóval : kalap sz*r . A saumsung féle S széria ami ebben az árban kapható kb S3 szintén használhatatlan mára már. Én körülnéznék a BlackBerry tájékán szerintem az jó választás lehet sokban hasonlít az ios hoz a bb10
2016. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Két hónapja vettem iphone4et,érdekes tökéletesen működik azert a 60 000ft ert.Méretében is pont jo,mindent visz ios7van rajta.Semmi nem akad.A párom is most vett ugyanient és sok ember kezébe látok ien telefont nem 5,6szériákat.Tesomnak 6vab és egy ormotlan dög,ráadásul az ,,extra,, funkciokért 3szir ennyibe került és ki sincs használva pl a mozgokép meg az ujjlenyomatos szarjai...
2016. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!