Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja az embereknek a...

Mi a baja az embereknek a touchwizzel? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nekem note-m 5-m van, és

december óta megvan azóta egy laggal nem találkoztam. Pedig naponta 6-8 órán kersztül aktívan használom, mivel a Pc-m bedöglött tavaly.


Megynyitottam 2 órája 69db alkalmazást, minden bevan kapcsolva, bluetooth, gps, stb,fényerő maxon, és így sincs semmi lassulás, semmi lagg...villamgyors, és nem is melegszik.Talán max az hogy most 4percenként merül 1 %-ot (normal hasznalatnal 6-7perc) de ez sztem megérthető így most. Az intelligenskezelő szerint van még 1.2 giga ram szabadon, közben a hearthstone ,subwaysurf, deadtrigger, dear hunter 2014 is futt a háttérben.


Én vagyok most szerencsés, hogy tökéletesen müködik ez a samsung, vagy csak túl sok butaember hiresztel sok marhaságot?



2016. ápr. 16. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Divat ész nélkül szidni a Samsungot bizonyos birkakörökben. Nincs a touchwizzel a világon semmi baj.
2016. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Túl friss a telefonod. Most még nem lesz semmi baja. Majd úgy kb 2-3 év múlva kezdi el a dolgokat.
2016. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Note 5 hardwareileg elég erős így a TW az biztos hogy nem fog lefagyni.Amúgy az optimalizálással van nekem problémám hogy amikor gyengébb vas alatt havonta lelassul(nem a Galaxy minire kell gondolni hanem mondjuk ahol direkt kevés a RAM és nem optimalizálnak,ilyen a Core Prime és társai)utána csak a gyári visszaállítás segít.Más gyártó pedig érdekes meg tudja oldani.A TW már lehet nem olyan rossz mint volt ezelőtt de közel se tökéletes,csak a felső és a csúcskategóriában lenne érdemes használni ahol van már akkora HW ami gond nélkül elviszi a TW-t.Amúgy valóban a lassulások általában később következnek be.
2016. ápr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy az egyik csúcsmodellen rendesen működik, az még gázabb lenne ha ott is bajok lennének vele..

Próbáld meg ugyanezt 1-2 generációval korábbi Samsungon és ott már lesznek akadások. Egyébként azt hallottam, hogy sokat javult a TW a frissítésekkel, lehet már rég nem annyira rossz mint amennyire szidják.

2016. ápr. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. úgy hangzott mintha azt mondanád - olyan soványak az afrikaiak, nem is értem miért nem esznek rendesen - és bevágnál még két krémest.

Hidd el, nem kizárólag Note 5 -ön van touchwiz, ezek zömében gyenge hardveres jószágok, és hiába van 4 lába, mégis megbotlik elég gyakran.

Én is arcolhatnék hogy nem értem azokat akik az üzemanyag árra panaszkodnak, hogy Pest-Miskolc oda vissza nem jön ki 10 ezerből, én megjárom 4 ezer forintból. Igaz hibrid autóm van és gázt tankolok.

2016. ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3 Samsungom volt az elmúlt években. Galaxy Ace, Trend Plus és Core Prime. Egyikkel sem volt baj soha. A fölösleges alkalmazásokat tiltom/törlöm, és csak fizetős/reklámmentes appokat töltök le. Soha nem fagyott még le egyik telefonom se, pedig egyik sem egy erőmű.
2016. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még annyit tennék hozzá, hogy 2 évig használtam galaxy s2-t és 2.5 évig note 2-t. Egyikse fagyott, vagy laggolt. Tehát sztem csak oda kell figyelni, hogy hogyan használjuk a telefonjainkat és nem tömjük tele szeméttel.

:)

2016. ápr. 17. 11:30
 8/12 anonim ***** válasza:

" Tehát sztem csak oda kell figyelni, hogy hogyan használjuk a telefonjainkat és nem tömjük tele szeméttel"

Csak és kizárólag telefonálásra használt telefonom 1 év múlva úgy belassult hogy az agyvérzés kerülgetett, míg egy olyan megterhelő feladat hogy kikeressek egy 10 betűs nevet, az is 15 másodpercig tartott.

Nyomtam egy factory resetet. Megjavult. Egy fél évre. Semmit sem telepítettem rá az égvilágon, összesen vagy 10-et fényképeztem vele. Semmi internetezés. Szóval az okos használat nem mindenre megoldás.

2016. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A háttérben futó, már nem használt alkalmazásokat be kell zárni, plusz néha üríteni kell a RAM-ot oszt annyi!

Egyébként tapasztalataim szerint a szolgáltatónál vásárolt telefonok mindig stabilabbak a függetleneknél.

2016. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as, azt is elárulod, hogy milyen telefon az?

Ha pl vmi ocska Cubot akkor megse lepődök :)

2016. ápr. 18. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!