Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja az embereknek a...

Mi a baja az embereknek a touchwizzel? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nekem note-m 5-m van, és

december óta megvan azóta egy laggal nem találkoztam. Pedig naponta 6-8 órán kersztül aktívan használom, mivel a Pc-m bedöglött tavaly.


Megynyitottam 2 órája 69db alkalmazást, minden bevan kapcsolva, bluetooth, gps, stb,fényerő maxon, és így sincs semmi lassulás, semmi lagg...villamgyors, és nem is melegszik.Talán max az hogy most 4percenként merül 1 %-ot (normal hasznalatnal 6-7perc) de ez sztem megérthető így most. Az intelligenskezelő szerint van még 1.2 giga ram szabadon, közben a hearthstone ,subwaysurf, deadtrigger, dear hunter 2014 is futt a háttérben.


Én vagyok most szerencsés, hogy tökéletesen müködik ez a samsung, vagy csak túl sok butaember hiresztel sok marhaságot?



2016. ápr. 16. 23:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem S4-em van 2 éve és az akksit leszámítva nekem se fagyott le soha,pedig aktívan használtam, mert nekem sincs laptopom. Igaz én netezés használtam, meg rengeteget fotóztam, videókat készítettem stb...igaz én már vagy 5 éves koromban kinőttem a telefonos játékokból, arra sosem használtam. :) Semmi baj nincs a Samsunggal, csak akinek nem telik jobb készülékre, azok szidják.-nyilván egy 40 ezres Samsung nem azt a szintet hozza mint egy drágább.
2016. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"A touchwiz csak Samsungon van. Igen, voltak vele gondok, Ezt kimondottan a Samsung részére írt Android verziókét is fel lehet fogni. A legnagyobb baj az volt, egy elég szűk tartományú hardvert szolgált ki rendesen. Amikor kijött egy telefon, pl. 4.0-val, a kedves userek egy hét múlva rinyáltak hogy "jajajaj, mikor jön már az Android 8?" Nem lehet felfogni hogy ez nem IOS, ahol a 0.5 verziótól 9-ig semmi qrva nagy változás nem történt , ezért lehet szinte mindegyiket frissíteni.

A másik probléma tényleg az, hogy teleszarják mindenféle appokkal, amik egyre kevéssé vannak optimalizálva. Faszbúk 340Mb! Spotify 611Mb. Az ok hogy ez egy S7-en nem akkora gond, de akinek még csak S3-as van? Nem sok minden van, amit irigyleg az iPhone userektől, de be kell vallani hogy ennyire nem szálltak el a fejlesztők. Ez mindenképpen piros pontot ér. Ma a programozók nagyon ellustultak. Gondoljunk bele!!!! egy internetes oldal több helyet foglal el mint régen egy játék!!!!!"

Idézet vége

2016. máj. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!