Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a jó az Apple termékekben?

Mi a jó az Apple termékekben?

Figyelt kérdés
Akinek Iphonja, Macbookja vagy bármi más apple cucca van az leírná, hogy miért pont az választotta?Akárhogy nézem nagyon túlárazott. Az Iphone 6s-nél aminek az ára 250k körül sokkal jobb telefonokat találok(hardverileg legalábbis minden szempontból) amelyek olcsóbbak is 100 ezerrel.

2016. máj. 27. 21:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Na kezdődik,erre én is kíváncsi leszek.
2016. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
42%

Iphone ellenes voltam. Pont, mint az, aki előttem ideírt. Akartam venni mindenképpen egy prémium kategóriás telefont. Elsőnek a Sony csúcskészülékét vettem meg. Egy évet bírt, utána folyamatosan szervizbe járt. Nagy nehezen visszakaptam a pénzemet, megvettem a Sony akkori csúcskészülékét. Folyamatosan problémák voltak vele. Visszakaptam a pénzemet, mire megvettem a Sony legeslegújabb csúcskészülékét. Három hónap után jöttek a problémák vele. Megint visszakaptam a pénzemet, ott álltam telefon nélkül. Gondoltam teszek egy próbát az iPhoneal. A legjobb készülékem 20 év alatt.


Soha többet sem Sony, Samsung (azt amúgy sem), sem más Androidos hulladékot.

2016. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Azt h hardverileg jobbat találsz, már rosszul tudod! Az A9 bővel ott van a jelenlegi legerősebb snapi820/exynos 8890 szintjén, az ipad proban levő A9X pedig köröket ver rájuk. Nameg az IOS sokkal jobban gazdálkodik a rammal, szval az sem mérvadó.

Mondom mindezt, deoidos telefont használok.

2016. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy meg azt is tudni kell, hogy akik szidják az iPhonet, azok azért teszik, mert savanyú a szőlő, hogy nekik nem jut, nem telik rá.
2016. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
mindenki
2016. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
iPhone 3gs-tol folyamatosan vettem a legujabb készülékeket, nem azért mert tehettem, hanem azért mert ez a készülék tudott kielegiteni. Aztan tavaly lealltam, mivel mentem az utcan, és mindenki ugyan olyan telefonnal rohangált, egy divat cuccal. Most ugyan abból az árból 2x erősebb telefont veszek, bár leginkább nálam a kamera a legfontosabb, és az iPhonoek AutoFocusat nem sok telefon korozte le. De most jelenleg egy 3x gyorsabb, és jobb minőségű kamerás telom van, ami ritkaság is. :D
2016. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

#9

Az apple processzorai (jelenleg) még mindíg NEM gyengébbek, mint a csúcs socok!

2016. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

#3.A Sony miatt lehordtál egy egész rendszert,gratulálok.Használtál már Nexus-t vagy akármilyen más telefont amire jól van optimalizálva?Könnyű évente 3 telefont kiadni és rá optimalizálni és frissíteni.

#4.Valóban hasonló erősségűek a SoC-ok.De a RAM kezelést nem lehet összehasonlítani az Androidéval mert teljesen más.A Multi-Tasking-ben pl az IOS lehibernálja az alkalmazásokat míg Android esetén megy közben.(ilyenkor bosszantó amikor RAM hiány miatt újratölt)

#6.Nagyon nagy a Hype körülötte,egyáltalán nem irigylem senkitől se.Az Android sokkal szabadabb és erről nem mondanék le.De mondjuk ez akármelyik nagy gyártó telefonjáról elmondható.(Huawei P9 reklám elég gyakori mostanában,a Leica féle kamerát meg a G4 kamerája is odaveri)

2016. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

#11

Én ezt jól tudom, csak hát azt senki sem tagadhatja, hogyha multitast "versenyt" csinálnánk a 6s az újgenes androidos készülékeknél is jobb. Én erre próbáltam rávilágitani.

2016. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

A megfogalamzás elég összevissza, de szerintem átment a lényeg. (#12)

Dehát nekem is este van...

2016. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!