Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a jó az Apple termékekben?

Mi a jó az Apple termékekben?

Figyelt kérdés
Akinek Iphonja, Macbookja vagy bármi más apple cucca van az leírná, hogy miért pont az választotta?Akárhogy nézem nagyon túlárazott. Az Iphone 6s-nél aminek az ára 250k körül sokkal jobb telefonokat találok(hardverileg legalábbis minden szempontból) amelyek olcsóbbak is 100 ezerrel.

2016. máj. 27. 21:00
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Akkor még 1x leírom, amit a kedves moderátoraink már töröltek. Az a "buta" (ez így megfelel??) aki állást foglal iphone, vagy droid mellett. Én pl megrögzött droidos vagyok, volt már iphonom, de nem tetszett.... Az meg külön "buta" (csak szóljatok, ha ez így is túl trágár!) aki egy-kettő márka/cég készülékei alapján ítéli meg a platformot!
2016. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
2016. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

#12

Én egy yt videót azért nem mondanék mérvadónak, mert 1000+1 van a neten, mind más eredménnyel. Viszont a többségükben az IOS nyer. Mint mondtam, nekem volt iphone-om, használtam már hosszabb távon (kb 2 hétig) Nexust is, azt el kell ismertnem, valamit nagyon el találtak aaz applenél.

Bocsi, hogyha az írásomból az jönne le, hogy almafan vagyok, jelenleg 1 apple készülékem sincs, és nem is tervezek. Csak a saját tapasztalataimat, meg a tesztekben olvasottakat mondom el.

Persze az Iphone sem tökéletes, sok-sok számomra fontos funkció nincs benne, ami nekem fontos, meg ugye maga az egyediség! (egy Flex 2re nem mondhatja senki hogy tucatmobil:D)

2016. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg a vidit, mert vidéken vagyok mobilnettel. De ismerem a videóst. A tesztben nem csak annyi van, hogy az alkalmazásokat nyitogatja meg? (ez szokott lenni a videós videóiban) Mert az közel sem egyenlő a multitaskkal!
2016. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Én egész egyedi szemszögből közelíteném meg a dolgot...Egy vak számára sokkal akadálymentesebb az iphone. Azt megveszi az üzletben, és teljesen egyedül használatba is tudja venni. El lehet indítani a felolvasóját, aztán meg a többi sima ügy. Míg egy androidot megvesz az ember, és mondjuk mostmár elvileg azon is el lehet indítani a felolvasót, de ez nem minden telefonon sikerül. Attól függ, hogy a gyártó mennyire nyúlt bele a rendszerbe. Az alkalmazások is nagyobb mértékben akadálymentesek az iphonen mint az androidon. Bár már ahogy írtam, az android is roppant sokat fejlődött, de még mindig le van maradva. Az androidon pl. még csak kb. fél éve van magyar hang a felolvasó programhoz. Addig külön kellett telepíteni a beszédmotort, hogy megszólaljon magyarul. Az iphonet talán... a 3g-től lehet használni vakon, míg az android kb. úgy három éve mondható kényelmesen használhatónak, kisebb megalkuvásokkal. Ja, még egy apróság...az iphone az utóbbi rendszerekbe már beleintegrálta a braille billentyűzetet. Ami ugye, főleg a gyári vakoknak, igen nagy segítség az írásban.
2016. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

én meg azt nem értem, hogy az ilyen miértjobbezatúlárazottsz.ar kérdéseket nem értem.

ráadásul sokan úgy versenyeztetik a telefonokat, mintha az életük múlna rajta, hogy bebizonyítsák melyik a jobb.

no ezt miért? :)

2016. máj. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
34%

#15:

És szerinted ki az a hülye, aki úgy tesz magának 300 000 körüli telefont, hogy vak?

2016. máj. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
*vesz
2016. máj. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
Egy százassal kevesebbet akartam írni, 200 000-t, de szerintem a lényegen nem változtat semmit.
2016. máj. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

15. vagyok.

Én csak leírtam, hogy mi jobb az iphoneban mint az androidban.

Ennyi, a részletek nem érdekelnek. Hogy ki-hogy-miből...passz...nem ez volt a kérdés.

2016. máj. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!