Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a jó az Apple termékekben?

Mi a jó az Apple termékekben?

Figyelt kérdés
Akinek Iphonja, Macbookja vagy bármi más apple cucca van az leírná, hogy miért pont az választotta?Akárhogy nézem nagyon túlárazott. Az Iphone 6s-nél aminek az ára 250k körül sokkal jobb telefonokat találok(hardverileg legalábbis minden szempontból) amelyek olcsóbbak is 100 ezerrel.

2016. máj. 27. 21:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nekem régen volt iPhone-om, 3gs, 4s, szerettem őket, de néha már a falra másztam a zártrendszertől. Ekkor váltottam droidra, megfogott, de 4 év használat után lehet visszaváltok. Gány programok, program leállások, alap dolgok néha lassan mennek.


Laptop téren valószínűleg maradnék Windows mellett, olcsóbb, bővíthető, gyorsabb.

2016. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

az air2 droidos tablet után tényleg megváltás :)

viszont egy nyűgöm van vele: állandóan elveszti a wifi jelet, ha nem használom egy ideig és állandóan ki-be kapcsolgatni kell. de ezen kívül tényleg nagyon jó

2016. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
30) már ios-on is van pár widget. pedig nem is kéne :)
2016. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!