Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a jó az Apple termékekben?

Mi a jó az Apple termékekben?

Figyelt kérdés
Akinek Iphonja, Macbookja vagy bármi más apple cucca van az leírná, hogy miért pont az választotta?Akárhogy nézem nagyon túlárazott. Az Iphone 6s-nél aminek az ára 250k körül sokkal jobb telefonokat találok(hardverileg legalábbis minden szempontból) amelyek olcsóbbak is 100 ezerrel.

2016. máj. 27. 21:00
1 2 3 4
 21/33 bp1985 ***** válasza:
0%

Használtam már hosszabb távon (2 hétig). Apám, az marha sok idő... Én 3 hónapig almáztam, de nem fogott meg.


"Az apple processzorai". Samsungot akartál írni, ugye? A mai napig egyetlen alkatrészt nem gyártott az alma, és nem is fog, mert se gyár, se szaktudás hozzá.

2016. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Most én tudok rosszul valamit, vagy az apple socokat, az apple tervezi? Mert oké, hogy a samu gyártja, de az most jelenleg ki a fenét érdekel. Hamár itt tartunk, akkor az iphoneok sem al apple termékei, csak mert kínában rakják össze?

Azalatt a két hét alatt, pedig igenis rendesen ki lehet "tapasztalni" egy telefon rossz és jó tulajdonságait.

2016. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

De ahogy nézem, itt alma vs droid harc van kialakulóban, szóval pápá!

:D

2016. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
#23.Tudni lehetett hogy az lesz,a kérdés is azt sugallja csak más formában.
2016. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Ipad air és iphone 6s tulajdonos vagyok.

Én azt szeretem ezekben , hogy nem mennek tönkre. Az ipad air-t ahogy kiadták meg is vettem. Azóta sem volt semmi baja, sosem szaggat...

Telefon téren csak androidos volt eddig. Mindben csalódnom kellet mert ugye a droid szarul van optimalizálva ezekre a telókra. Én is gondolkoztam a nexus telókon de igazából annyira nem tetszik az android... Simán kinézetre sem. Aztán megvettem a 6S-t és ugyan úgy patent eddig mint az ipadem.

Viszont ahogy látam pl a samu egyre jobb telefonokat csinál..lehet majd a jövőben újra megprobálok egy droidot.

2016. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
100%

Sosem értettem ezeket a veszekedéseket, semmi értelme. Valakinek ez jön be, valakinek az, és most ha boldog Samsung tulajdonos vagy miert szidod az Iphonet? Es ha boldog Iphone tulajdonos vagy miert szidod a Samsuungot? Legyen boldog a telefonjaval mindenki, aki megtalalta szamara a tokeleteset. Ha valakinek 3 androidos telefonja is tonkre ment, joggal ajánlja a másikat! Vagy fordítva is.

Kérdezőnek: nekem 2 evig volt androidom, 3x volt szervizbe, azon kivul semmi baja nem volt, fel eve vagyok Iphone tulajdonos, es nekem sokkal jobban tetstik a konnyen kezelhetosege, es az egyszerusege miatt :)

2016. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
Nekem egy android google nexus 10 tabletek volt 1 év után jöttek vele a problémák ezért IPad -re váltottam. Nagyon meg vagyok elégedve az iPad air 2 készûlékemmel!
2016. máj. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
*tabletem
2016. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

27.

az air2 a sok droidos tablet után igazi megváltás :)

2016. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Android sokkal testreszabbhato.. Iosen rakj be egy widgetet.. :D lehetetlen
2016. máj. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!