Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes-e iPhone-t venni?...

Érdemes-e iPhone-t venni? Olyanok véleménye érdekelne, aki használt már Androidos készüléket is!

Figyelt kérdés

Nemsokára (pár hónap múlva) új telefont veszek, de eddig csak Androidos készülékeim voltak. Az iPhone tényleg olyan hű de jó, vagy csak menőzésre való? Azt olvastam, hogy az iPhone időtállóbb az Androidos telefonoknál, igaz ez? Hosszú távra vennék telefont, ezért is gondolkodtam el rajta, hogy kipróbálom az iPhonet, de sok helyen olvastam, hogy sokkal zártabb a rendszer, mint az Android. Mennyire zavaró mértékben korlátozott a személyre szabhatósága? Sok olyan alkalmazást kellene-e nélkülöznöm, amik az Androidon ingyen elérhetőek? Tényleg annyival gyorsabb, mint az Androidos telefonok?

Csak egy alma miatt nem fogom megvenni, úgyhogy észérveket kérnék!



2016. júl. 9. 11:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%

Az iphone egy FOS divat telefon. Volt már nekem kettő és beszart meg tiszta zárt rendszer. Csomó mindent meg se lehet benne oldani. Pl zene,játék,üzenetek stb...


Csak egyet díjazok benne a szep kijelzo meg a kamera. Bar annyi arbol olcsobban jobb andfoidos telot kapsz

2016. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"... hogy az iphone értékálló."

Másként fogalmazva annyira drága a készülék, és ha elromlik, annyira drága a szervíz és az alkatrész, hogy ha valaki megszokta és bekrepál a telefonja, olcsóbb egy használtat megvenni mint javíttatni. Leszámítva a garis példányokat.

Az hogy tartós, az egy mítosz.

Egy drága cuccra mindenki jobban vigyáz, így nyilván nem számít csodának ha jobb kondiban van mint a droidos sorstársai.

2016. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Tévedsz. Nem azért értékálló.

Hanem azért mert mert az a "divat" az a "menő", és rohadtul népszerű.

És a csóró "swag-yolo" hülyegyerekek most veszik az i4s-t, mert arra van pénzük, amin alma is van.. És persze más nem kell mert "az nem elég menő".

Mindenki akinek esze van, már szabadul a 4-4s-től, de még mindig van az a hülye aki viszi mint a cukrot.

Ja...és lesz is.

Pont azért értékálló. Ha most veszel egy i6s-t, 2 év múlva, még simán meg tudsz tőle szabadulni az új árának majdnem feléért. Ez csak annak köszönhető, hogy van aki megveszi.

Ez az apple üzletpolitikája. A termék nem kiemelkedően jó, egyszerűen csak jó. Ugyanazon a szinten van, mint a többi csúcsmodell. Csak jobban van eladva. Melyik másik gyártó boltjai előtt van egy pár nappal a megjelenés előtt egy sereg nyáladzó zombi, aki mind kész kiadni egy rakás pénzt, és egy csomó ideig sorban állni, csak, hogy már első nap az övé lehessen a telefon? Szerintem leginkább az apple-re jellemző.

Végeztek egy kísérletet, az iphone 2-t mutogatták, mint a megjelenés előtt álló új iphone prototípusa. A fanok el voltak tőle ájulva, hogy micsoda szenzáció (akkor 2014-ben a 6 megjelenése előtt), milyen szép a kijelző (sima TFT..) milyen jó a kamera (2Mpx, fix fókusz). A legtöbb semmit nem ért hozzá, folyik a nyála az alma láttán. És az iylen meg fogja venni 2 év múlja használtan is, mert az alma még rajta van... na ezért veszít keveset az értékéből...nem azért mert jobb.

(üdv.: #6)

2016. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#11


mit értesz az alatt, hogy nem lehet megoldani benne a zenét, játékokat, üzeneteket?



újfent köszönöm a válaszokat :)

2016. aug. 5. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!