Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs mobilom – miért...

Nincs mobilom – miért olyan felfoghatatlan szinte már az elmebaj határit súroló dolog ez az összes ismerősöm szemében? Úgy néznek rám mint aki nem százas.

Figyelt kérdés

Két éve úgy döntöttem hogy nem lesz többet mobilom. Vezetékes telefont már rég kiköttettem, de a mobilt is eldobdtam. Nem szó szerint van okostelefonon, de csak mobilnetre, hanghívásra nem alkalmas a 3g sim.

(Mielőtt a szuperokosok jönnének hogy alkalmas lehetne.. igen, lehetne de én eleve úgy állítottam be hogy ne legyen)


Szóval nincs mobilom, nincs számom. Nem lehet engem elérni. Vezetékes nincs régen, közösségi oldalakon nem vagyok és soha nem is leszek fenn, viber és társai helyből felejtős, kerülöm az ilyen szarokat mint a pestist.


És az összes ismerősöm, kollegám stb úgy néz rám mint egy szökött elmebetegre. Hogy mi? Nincs mobilod??? Úristen…. Hát akkor … hogy lehet téged elérni?

Hát van a munkaidő akkor a munkahelyen. És aki tudja a címem eljöhet személyesen aztán vagy otthon vagyok épp vagy nem.

És ennyi. Ha valaki épp nem tudja hol vagyok akkor az nem ér el sehogy. Épp ez a célom egyébként.


De miért olyan felfoghatatlan ez mindenki számára?

A legjobban azt bírom aki elkezdi nekem magyarázni hogy már ennyiért meg annyiért is van mobil és nem drága ám… és akkor előhúzom a zsebemből az Iphone-t. Neked van mobilod? Van. És innentől fogva meg vagyok vádolva még hazugsággal is!!

Nem igaz hogy nincs számod hát ott a mobil a kezedben.

Ja itt a mobil. Csak épp hanghívásra alkalmas sim nincs benne.


Miért olyan hatalmas dolog ez? Valaki magyarázza már el!


Nincs mobilom mert azt akarom hogy ne lehessen engem elérni. Ennyi a nagy magyarázat.

De úgy tűnik ez 10ből 10 embernek felfoghatatlan.


2016. aug. 21. 13:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Azért néznek rád úgy, mint aki nem százas, mert nem vagy százas.
2016. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

DE ha nem vagyok százas miért érdekes hogy nem lehet engem elérni? Hát ki akar egy nem százassal kontaktálni?

SZóval lehet mondani hogy egy hülye vagyok de akkor miért is akar engem bárki elérni?

Mert akar naponta kapom az értetlenkedést hogy miért nincs és bezzeg ha lenne...

2016. aug. 23. 09:50
 23/28 anonim ***** válasza:

"Hát ki akar egy nem százassal kontaktálni? "


A többi nem százas...

2016. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Családod, távolabbi rokonod, bárki.
2016. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ja, persze, hülye vagyok, ha a feleséged (már ha van) beszélni szeretne veled sürgősen, akkor el kell sétálnia a munkahelyedre, és személyesen elmondani. Na persze..
2016. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"Azt nem értetted meg, hogy nem feltétlenül csak ismerősök hívogathatnak."


Akkor ki a franc?? Munkával kapcsolatban az ügyfeleknek ott a csak munkára használatos szám (Dual-SIM). Engem nem szoktak idegen emberek hívogatni. Miért, téged igen?

Ha nagy ritkán felhív egy idegen, akkor is az én érdekemben (tanfolyam).


Úgy látszik nem értetted meg amit írtam, olvasd el még egyszer vagy magyarázd már el, hogy téged milyen idegenek hívnak orrba-szájba!

2016. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

" ha a feleséged (már ha van) beszélni szeretne veled sürgősen, akkor el kell sétálnia a munkahelyedre, és személyesen elmondani."


??? Te most hülye vagy?

Hát sajnos a melóhelyen van vezetékes is. SAJNOS VAN!

De egyébként igen. Ha valaki el akar engem sürgősen érni és netán nem tudja a céges számot az bizony el kell slattyogjon személyesen. Igen.

Hál istennek erre a mai világban már senki se hajlandó, így nem keres senki.

Hál istennek!

2016. aug. 23. 17:16
 28/28 A kérdező kommentje:

"Ja, persze, hülye vagyok, "


Ezt nem válaszolnám meg explicit, de a válaszomat magamban azért sejtheted.

2016. aug. 23. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!