Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Így megéri iPhone SE-t vennem?

Így megéri iPhone SE-t vennem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem azok közé tartozok, akik nem csak használják a telefont, hanem ha már van akkor megpróbálják a maximumot kihozni belőle. Másrészt több évre tervezek telefont venni.

De még így sem vagyok biztos benne, hogy érdemes ennyi pénzt kiadni egy telefonra, pedig úgy érzem ki tudnám használni. Szerintetek megéri?


2016. nov. 5. 04:21
 1/6 anonim ***** válasza:
SE-m van, jó kis telcsi. 5 év támogatás, megéri.
2016. nov. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is SE-m van!Nagyon jó kis telefon!Sosem fáj a fejem mert valamit nem tölt be mert kevés a tárhely mert lassú mint a csiga és szaggat a játék !!Én samsung galaxy J-ről válottam az SE-re és tényleg sokkal jobb!!Szerintem megéri a pénzt!
2016. nov. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha tényleg ki akarod használni akkor csak is droid. Ez a telefon minden oldalról megköt.
2016. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt megkérlek kifejtenéd?
2016. nov. 5. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ki kell, hogy fejtse, hogy miért köt meg akkor valószínűleg téged nem érintenek azok a dolgok (az egész rendszer teljesen zárt, csak azt telepíthetsz, illetve arra használhatod amit az apple megenged). Ha neked tetszik, és ki tudsz rá adni ennyi pénzt akkor vedd meg. Kevesebb, mint fele ennyiért is lehet kapni olyan telefont, ami sokak igényeit teljesen kiszologálja, és hardveresen is tud annyit (pl Xiaomi mi4c), viszont ha olyan telefont akarsz, amivel pár évig akkor sem lesz gondod ha nem értesz hozzá, akkor az iphone se is jó választás lehet. Ebben a méretben pedig nem nagyon van konkurencia a sony telefonjait leszámítva, az x compact pedig még az se-nél is drágább (és szarabb is).
2016. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig nem. Alapból a méret megkorlátoz abban hogy normálisan és egyben élvezhetően kitudd használni a mobilt. Akár egy videót, akár egy játékot, akár bármilyen szöveges munkát sokkal egyszerűbben végre tudsz hajtani egy nagyobb készüléken

A rendszer pedig zárt és nagyon korlátolt. (Ezt már mondta az előző)

És sd kártya sincs ami alapvetően nem lenne probléma ha lenne nagy tárhely, viszont az SE maxa 64gb ami komolyabb felhasználásra néhol kevés lehet, de ez már részletkérdés.

2016. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!