Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tetszik az Iphone de mindenkin...

Tetszik az Iphone de mindenkinek az van! Akkor mit vegyek ami hasonló kategóriájú?

Figyelt kérdés

Szerencsére abban a helyzetben vagyok, hogy 12 évesen választhatok vadiúj prémium kategóriás telefonok közül. Az a kérdésem hogy ti melyiket ajánlanátok? Nekem az Iphone 7 tetszik, de sok a ráragadt sztereotípia.



A szempontok: Legyen jó a kamerája, szép a kijelzője, legyen megbízható, legyen hosszú az üzemideje, fontos hogy ne legyen gagyi márka, egyfajta prémium kiegészítőkénz szolgáljon. A Samsung úgy tudom megbízhatatlan de egyébként bejön. Az Iphone 7-esen gondolkodtam még, de nem tetszik, hogy szinte minden embernek az van, pedig ez a készülék a legjobb. Illetve el vagyok bizonytalanodva, hogy megvárjam-e az Iphone 8-at. Ha tudtok ajánlani még, az jól jön. Ne írjatok olyan kommenteket, hogy gazdagköcsög, hülye sznob, stb. Örülök ha valaki végigolvasta, szép napot!


2017. ápr. 18. 11:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a választás végül egy samsung galaxy s8+-ra esett. (fekete)
2017. aug. 1. 00:18
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk eltudok képzelni egy 6,2"-os hajót egy 12 éves kezében. :D
2017. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát, utólag belátom, nem kellett volna odaírni, hány éves vagyok :). Azért ott bujkál az emberben a sznobság,na.
2017. szept. 18. 18:38
 14/15 anonim ***** válasza:
2017. szept. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
XD. Láttam már :). Csak az a baj hogy nem lehet itt kérdést törölni....belátom, nem gyakori kérdéseken kellett volna egy ilyen ilyen jellegű kérdést feltenni....a magyarok nem szeretik a jómódúakat..... Esküszöm, néha rosszabb, mintha semmim se lenne.Az iskolában is már sokszor beszóltak, hogy mi van, apuci megvette...
2017. okt. 9. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!