Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tetszik az Iphone de mindenkin...

Tetszik az Iphone de mindenkinek az van! Akkor mit vegyek ami hasonló kategóriájú?

Figyelt kérdés

Szerencsére abban a helyzetben vagyok, hogy 12 évesen választhatok vadiúj prémium kategóriás telefonok közül. Az a kérdésem hogy ti melyiket ajánlanátok? Nekem az Iphone 7 tetszik, de sok a ráragadt sztereotípia.



A szempontok: Legyen jó a kamerája, szép a kijelzője, legyen megbízható, legyen hosszú az üzemideje, fontos hogy ne legyen gagyi márka, egyfajta prémium kiegészítőkénz szolgáljon. A Samsung úgy tudom megbízhatatlan de egyébként bejön. Az Iphone 7-esen gondolkodtam még, de nem tetszik, hogy szinte minden embernek az van, pedig ez a készülék a legjobb. Illetve el vagyok bizonytalanodva, hogy megvárjam-e az Iphone 8-at. Ha tudtok ajánlani még, az jól jön. Ne írjatok olyan kommenteket, hogy gazdagköcsög, hülye sznob, stb. Örülök ha valaki végigolvasta, szép napot!


2017. ápr. 18. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A leírásoddal mindössze 2 probléma van, mégpedig:

1. Te nem vagy 12 éves.

2. Nem telik "vadiúj prémium kategóriás telefonra"


A ráadás pedig: Az egész kérdésed trollkodás, na puszika.

2017. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szubjektív, hogy kinek melyik jön be, mint dizájntéren, mint komforttéren, mint szoftvertéren.

Nekem személy szerint tetszik a Samu új zászlóshajója, egyedül az ujjlenyomat-leolvasó pozíciója nem tetszik.


Hogy mit tudnék még ajánlani? Most fog lehullani a lepel a következő OnePlus (5) csúcskészülékről, ami várhatólag nem lesz kispályás, minthogy a 3, 3T is szitne tökéletes lett. Várhatólag Május elején már több mindent lehet tudni róla.

Én perpillanat arra a készülékre várok, miután kijött, 1 hónapot várok és tesztekből, visszajelzések után megvásárlom.

2017. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válszoló!


Veled 3 probléma van!

Az 1.,hogy nem hiszed el, hogy léteznek olyan 12 évesek akik képesek NORMÁLISAN fogalmazni ellentéteben sok társammal.


A 2.,hogy csak irigykedsz, hogy magyarországon néhány család vehet a gyerekeinek prémium kategóriás telefont, míg néhányan felnőttként sem tehetik meg.( És még csak nem is személyeskedtem)


3.Hogy becsülhetnéd hogy leültem és 20 percet szántam arra,hogy megírjak egy értelems kérdést. Na puszika!

2017. ápr. 18. 11:38
 4/15 anonim ***** válasza:

Huhh.Be kell valljam nem szarral gurítasz.

De válaszolva a kérdésedre akkor

Én is egy

One Plus legújabbatt ajánlok.

De a Huawei és a

Sony se rossz.

A Samsungok se szarok én megvárnám a Note 8-at (kb- fél év és itt van)

De még a LG G6-se lessz rossz.

Ajánlottaim:

One Plus (legújabb ami megfog majd jelenni)

Huawei P10

Sony Xperia Z5 Premium

Samsung Galaxy Note 8 (fél év és itt van)

Samsung Galaxy A5 (2017)

LG G6 (Április végén)


Remélem tudtam tippet adni.

Nem kell leszólni hogy de az LG G6-nak valószínűleg gyengébb lessz a hardvere mint az S8-nak.De nem jelenti azt hogy nem lehet jobb összesítve.

2017. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a top egyébként az Apple Iphone.


Na ha nem akarsz direkt olyat akkor a


2.: Samsung szerintem jelenleg.


Vegyél S7-est vagy S8-ast.


Szerinten ez a sorrend mondjuk:


Iphone 7

Samsung s8

Samsung s7


Sony most eléggé lecsúszott szerintem.

2017. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed, akkor az S8-at ajánlom.

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

Itt le is írták többen - köztük én is - hogy miben jobb az S8 az iPhone-nál.

Ha az android tetszik, akkor ezek közül válassz:

Samsung Galaxy S8/S8+/S7/S7 edge, OnePlus 3T, LG G6, Huawei P10 plus

Ha az iOS tetszik, akkor értelemszerűen iPhone.

Szerintem az iPhone-oknál túl sok a kompromisszum: jack csatlakozó hiánya, vezetéknélküli töltés hiánya, bővíthetőség hiánya,zártság stb.

2017. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat, sokat segítettetek.
2017. ápr. 18. 15:09
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, mire használnád, ha szabad kérdeznem?
2017. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy "Legyen jó a kamerája, szép a kijelzője, legyen megbízható, legyen hosszú az üzemideje, fontos hogy ne legyen gagyi márka." de attól még nem kell rögtön a legdrágábbat megvenni. Pl ha csak a kamera meg az akksi fontos, akkor nem muszáj 100 000 fölé menni.
2017. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Trevor. ***** válasza:
Ha jó kamera kell, akkor Google Pixel vagy Pixel XL. Garantáltan kevesebbet látsz belőle itthon, mint iPhone-ból.
2017. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!