Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s8+ vagy Iphone 7+?

Samsung s8+ vagy Iphone 7+?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni a kettő között. S6 Edge és S4sem volt eddig. Iphoneom soha, de nyitott vagyok. Viszont nem tudom melyik éri meg. Előre is köszönöm.

2017. jún. 6. 00:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%

Te utolsó. Pont az a lényeg, hogy nincs? :D szóval pont az a lényeg hogy kevesebbet kapok a pénzemért? Meséld már el, hogy ez miért jó nekem :D


És mire a jack? Sokat utazok vonaton, és szeretek filmezni útközben. Ha lemerül a telefonom, akkor rádugom a töltőt, és nézem tovább a filmet. Ha lightninges fülesem van, akkor ki kell húznom, ha tölteni akarom, tehát meg kell állítanom a filmet. Az Air Pods meg irreálisan drága. Max 6000ft-ot áldoznék fülhallgatóra, annyiért meg nincs bluetoothos füles, ami jó is. Vagy csak simán nem kompatibilis az almás telefonnal. Na ezért kell nekem a Jack.


De te ráfókuszáltál egy apróságra. Amit szintén nem tudtál megcáfolni. De ezenkívül még legalább 5 ésszerű érvet mondtam az S8 mellett azért csak 5-öt, mert ez a kérdés gyakran merül fel, és nem szerettem volna több energiát fektetni a 27-edszeri megválaszolásába.

2017. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Kijavítom, nem 5 érvet írtam, hanem 18-at.
2017. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
A jack csatlakozó azért kell, mert vezetékes fejhallgatókból/fülhallgatókból még prémium minőségben is hatalmas a választék, nemhogy alatta, míg vezeték nélküliből még messze nem tartunk ott, illetve nem mindenkinek van kedve szenvedni az állandó töltögetésükkel, illetve az akkumulátor kapacitásvesztésével még rövidtávú használatot követően is. Nekem egy s7 edge-m van, és ha épp olyanom van, használom az iconx-et, mert nagyon jó. Na de ha elindulsz autóval egy hosszabb útra, ez a lehetőség felejtős. 2-3x 1 órát bír ha a tokjában töltöd, és utána a tok is lemerül. Egy Németország oda-vissza utat így hogy kényelmesen tudj headsetelni+zenét hallgatni, vezetéknélkülivel esélytelen. Például ezért jó a jack dugó. Meg ha vettél már korábban egy 25ezer forintos beats audio fülhallgatót, akkor ne kelljen kidobni és venni 50ezerért egy olyan vezetéknélkülit, ami minőségében meg sem közelíti azt. Például. Nagyon vagány dolog ez a vezetéknélküliség, ha reggel buszozol 10 percet az iskoláig vagy a munkábamenet, és van pénzed egy ilyen fülesre, továbbá nincs igényed a minőségi hangzásra. Mindenki más pedig marad az elavult jack dugónál.
2017. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
35%

Most vettem egy Sony bluetooth-os fejhallgatót, tökéletes ipad-del és iphone-nal.


De ha veszek iphone-t adnak hozzá lightning-es fülhallgatót, azt kell használni, de biztos van más márka aki gyárt lightning-os fülhallgatót.


De szerintem felesleges ezen vitatkozni, mert valószínűleg az apple veszíteni fog abban az értelemben hogy nem lesz majd lightning, hanem usb-sek lesznek az apple kütyük, mind az iphone mind az ipad, és nem lesz ilyen speciális apple által kifejlesztett csatlakozó.

2017. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

De elmondom miért vennék iphone-t és javaslom hogy azt vegyenek: az ios miatt, nem az hogy milyen chip-ek vannak benne, vagy a kijelző felbontása, stb.


Szerintem jobb az ios mint az android, kevéssel ugyan de jobb.

2017. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Apple híres a rossz vezetékeikről. Az hozzá adott füles nálam 3 hetet bír akármilyen telefonnál. A vezeték nélküli apple füles 70 ezer forint! Ha nem vagy ennyire tehetős akkor maradj szerintem a samsungnál.

Ez plusz egy érv.

2017. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=-pFpv0Im1UY

"multitasking"ban még mindig jobb az iphone, de én samsungot venném ios 10-11 el vége lett számomra

2017. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
ez már szőrszálasogatás. hagyjuk ezt mer ezt hülyeség.
2017. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
miért lenne szőrszál hasogatás, hogy gyorsabb?
2017. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
74%

Sziasztok.


Nekem, amióta megjelent az andorid azóta androidos telefonom volt,általában a felső közép kategóriából, de 2 hónapja úgy döntöttem váltok, vettem egy Iphone 7et, a simát 32gb-ost. Amióta használom nagyon megszerettem, szerintem sokkal kelhetőbb,stabilabb telefon mint az android.

Viszont az andoridon úgymond szabadabb vagy, az ios sokkal zártabb rendszer(ezáltal stabilabb is).

Szerintem az Iphone-al jobban jársz.

Ja igen, és ezt úgy mondom, hogy 3-4 hónapja el sem tudtam volna képzelni azt, hogy iphone-t vegyek, 2 hónappal ezelőttig iphone ellenes voltam, úgy mint sok ember aki még nem is használt iphone-t, nem volt benne a rendszerben.

2017. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!