Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s8+ vagy Iphone 7+?

Samsung s8+ vagy Iphone 7+?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni a kettő között. S6 Edge és S4sem volt eddig. Iphoneom soha, de nyitott vagyok. Viszont nem tudom melyik éri meg. Előre is köszönöm.

2017. jún. 6. 00:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtetem írni viszont, hogy akkuidőben szerintem az andoridos telefonok jobbak, bár a plus-os verzióról jókat hallottam.
2017. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Természetes hogy véded azt amit mondtál DE Az iphone CSAK EBBEN JOBB, ez az egy érv van mellette, és van ellene kb minden más. Ha szeretnéd mégegyszer fel lesz sorolva, de elég ha visszamész más kérdésekhez és meglátod. Épeszű racionális ember a tények alapján nem vesz iphont.
2017. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
sorold
2017. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
sokkal stabilabb,és tovább van rajta támogatás. Mondhattok akármit, eddig én is a másik odlalon votlam, de ki kelelt csak próbálnom és itt ragadtam
2017. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar az, hogy stabilabb? Amikor megjelent a Samsung Galaxy S, még 20 ezer ftért szerencsésen megvettem egy tarifahosszabbítással. Évekig szolgált, semmi baja nem volt. Volt utána egy rövidebb LG kísérletem a 3d kamera miatt, ott sem voltak stabilitási problémák. Utána a kedvencem, a Samsung Note 3 jött, ő is olyan 3 évet szolgált ki, hibamentesen. Most egy Samsung s7 edgem van, egy éve. Semmi rendszerösszeomlás, semmi gyári szoftverhiba. Mégis mi az a stabilitás, amit ezen felül tud az iphon? Mégis miféle stabilitás van a hibátlan üzemelésen túl? Kérlek győzz meg róla, mi az a működésbeli plussz, ami miatt megéri lemondani az ingyenes, vagy jelképes árú, kiváló applikációk millióiról? Ingyen van hajóstérképem, tájolóm, fényerősség mérőm(ami erősen megközelíti egy hitelesített műszer pontosságát, és fénytechnikai munkáknál igencsak jól jön ha nincs nálam), mindenféle hasznos apróság mint vízimérték, jelgenerátor, nagyító, telefonra köthető endoszkóp szoftvere és még tengernyi más, ha csak a gyakorlatban hasznosíthatóakat említem. Mióta az első okostelefon megjelent azóta van androidosom, és soha semmi technikai, vagy a sokszor hangoztatott stabilitási problémám nem volt. Egy közeli ismerősöm viszont a 3as iphontól kezdve a legújabbikig mind összevásárolta, és csak azt látom, hogy szenved vele. Az 5ös ifonjára megkért, hogy tegyek fel egy szöveges fájlt, mert valami vizsgára ment. Tudod mi szevedés volt, ami egy normális telefonnál egy 3 másodperces másolás? A nagy stabilitás miatt az apple minden létező és nemlétező segédprogramját le kellett tölteni, 2megabites net mellett, hagy élvezzem(de legalább volt net! mert ha nincs, akkor annyi...), aztán nagy nehezen rá lehetett kínlódni egy sima doc fájlt, és vagy még negyed óra állítgatás után meg is lehetett nyitni azzal a sz@rral.

Arra jó az iphon, ha telefonálni meg menőzni akarsz(de ezt ma már nemigen veszik be, így ez miatt nem érdemes), már ha egy fél éves iphonnál el lehet tekinteni egy olyan kis apróságtól, hogy ha hívnak róla akkor csak minden második telefonálásnál hallasz valamit...az életbe soha nem vennék ilyen telefont, jobb nekem más kárán tanulni. A stabilitás kérdését viszont igazán részletezhetnéd, biztos sokunkat érdekelne mit is jelent a valóságban.

2017. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen csúcskategóriás telefonoknál már nem kérdés az hogy stabil-e meg be-e fog lassulni, 200 ezerért az lenen szép ha nem lenne stabil. A iphone a tinik álma hogy menőzhessenek de a technikai információk alapján felét-háromnegyedét tudja az androidosoknak. Leet valaki szereti az iost mert ilyen meg olyan, de eléggé zárt rendszer és pont emiatt nem lehet normálisan egyszerűen hozzásérni, fájlokat másolgatni stb.... Összegezve inkább az android.

A két telefon tulajdonságait meg aki kiváncsi rá it megnézheti:

[link]


az iphone talán még kamera terén jobb, de az sem jó ha túl nagy a felbontása mert több száz megás fényképeket ki akar tárolni. Ha meg jobb fényképet szeretne valaki csinálni az nem telefonnal hanem fényképezőgéppel teszi.

2017. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

stabilitással nem értek egyet, android kb 1 évig jó utána rakhatod újra 2-3 havonta, majd root/bootloader nyitás romozgatás ha az is szar lesz gyári rom vissza azzal jó egy ideig majd ha megint szar eladás...


Támogatással viszont igen (bár mivel eu törvény miatt 1 év gari +1 év szavatosságot kell vállani szal vehető 2 év garinak) nincs sok értelme

2017. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál, azok mind nem oylan fontos dolgok, ezek például személy szerint neked hasznosak, nekem pl nem.

Írtad vagy valaki írta, hogy maga az iphone belseje alulmarad a vetélytársaitól.

Erről eszembe jutott egy barátom, akinek még annó én mondtam, hogy az enyimbe több magos a proci, mint az ő iphonjában, erre azt válaszolta:

Jobb 2 raptor, mint 8 nyúl. Én itt részemről le is zártam ezta vitát, mindenki a sajátját fogja úgyis jobban tartani.


Szép napot.

2017. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Khmm...ha neked nem fontosak a hardverigényes illetve szenzorigényes applikációk, akkor mi a jó égnek kell egy olyan telefon, aminek papíron olyan specifikációi vannak, mint évekkel ezelőtt egy csúcskomputernek? Mondtuk már, hogy az iPhone csak azért mert iPhone, már rég nem menő...ha nem tudod kihasználni a képességeit, csak a logó miatt veszed meg és telefonálsz meg smst írsz vele, senki nem fog se okosnak, se vagánynak tartani...ezeket hibátlanul tudja egy 15 éves "buta" telefon is, vagy egy 30 dolláros kínai noname...

Androidos telefont általában azért vesznek jó hardverrel, mert van rá szoftver amivel ki is tudod használni, nem azért, hogy 0.01 másodperccel hamarabb el tudj küldeni egy smst, vagy ugyanennyi idővel hamarabb indíthass egy hívást. De ki hogy érzi. Vannak olyan emberek akik megvennének egy olyan lamborghinit 80 millióért, amibe az elektronika nem engedné hogy 90 km/h sebességnél többet menjen 600 lóerős motor mellett. Nem vagyunk egyformák.

2017. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én évek óta iPhone felhasználó vagyok..Volt 3G,4,5C most meg 5S,6S..

Hogy miért stabilabb? Mert évekig frissitik! Nem 1-2 évig kap új androidot és annyi volt..Szerintem egy rakat szar az android..Nekem meg az nem kéne sose...Plusz meglátszik hogy az iPhone 7 is gyorsabb mint a híres nagy S8...

2017. júl. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!