Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még itt olyan, aki nem...

Van még itt olyan, aki nem használ okostelefont?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva mindig elképedek, amikor látom, hogy az emberek a kis p.csányi fizetésüket 2-300 ezres okostelefonokra költik. Én utálom az okostelefonokat, és nem is használok. Van egy, de általában le van merülve és otthon hányódik valahol. Szerintem a telefon arra való, hogy telefonáljunk vele, semmilyen élvezetet nem találok abban, hogy egy bélyegnyi képernyőn internetezzek, amikor ott van a laptop. Más is van így ezzel, vagy én vagyok az egyedüli példány, aki még nem birkult be?
2017. júl. 12. 14:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó hogy ez rossz.Hanem rosszul használják.Nekem is van okos telefonom és mégse azt nyomom 0-24-ben.Este vagy a buszon ha nincs beszélgető társ akkor nem tudok mit tenni.
2017. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem van okostelefonom, viszont ilyennek nincsenek rajta, mint facebook, messenger és társai. Én sose nyomkodom az utcán, mert annyira nem érdekel, ami érdekel azt megnézem otthon. De pl ha kirándulni megyek és kell térkép arra baromi jó és ezen kívül van egy csomó jó alkalmazás, amit lehet használni. nem beszélve arról, amit előttem írtak: nem kell külön fényképező, karóra, naptár, videokamera...stb...ez mind megvan egy helyen.
2017. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"a metrón mindenki a telefonját simogatja, fel sem fogják mwguk körül a világot."

Ja, ha könyv lenne náluk, mindjárt más a helyzet - mi?

Fel sem fogod, hogy ez, ezer éves dolog, csak új köntösbe van bújtatva. Régebben könyv volt, most telefon. Az is lehet, hogy ez is lecseng és lesz valami AR/VR mobil dolog - na akkor? (ha minden igaz, ebben az irányba tartunk).

"Vagy pl. ül egy pár az étteremben és le sem szarják egymást, csak a telefonjukat nyomkodják."

Utóbbi nekem sem tetszik (én ezt nem fogom csinálni), de ha a párocska ilyen, legyen az ő bajuk. Ennyi.

A gyerekek meg inkább nyomkodják a telefonjukat, minthogy hangoskodjanak: engem nem érdekel más ember úgynevezett problémája (nekem is van, mégsem osztom meg, minden jött - ment emberrel), úgyhogy ennyi.

"Én egész nap a gép előtt ülök kb. 16 órában és értelmetlennek tartom a mobil képernyőjén nézni a dolgokat, sokkal kényelmesebb a gépen."

Ja hát itt van a kutya elásva. Ha túl sokat vagyok a gép előtt, akkor nekem is herótom lenne, még képernyőt nézni, főleg ha az még kisebb is volna. Ettől függetlenül, nem tartom birkáknak az embereket, hanem potenciális lehetőségnek... Több szerver kell a kiszolgáláshoz, ami munkát kínál... Ja hogy valaki, aki pc-n dolgozik, ez nem jut eszébe... Nahát... :)

2017. júl. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!