Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják, nézik le sokan...

Miért szidják, nézik le sokan azokat, akik iPhone x készüléket vesznek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 11:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
56%
Na pont erről beszéltem :D Nem arra gondoltam, aki részletre veszi, hogy menő legyen, vagy a 12 évesekre, akiknek a szüleik veszik meg, hanem azokra, akik bemennek egy boltba, és 3-4 havi minimálbért kicsapnak az asztalra, és veszenek telefont. Nem csak az iPhone van így, ha egy Note 8-at nézünk, az is ilyen árban van. Ha meg nem irigy az ember, hanem ostoba (mint egyes válaszolók itt) az meg az ő bajuk :D Azok az emberek, akiknek nincs pénze, és csak a telefonboltban kitett minta példányból fogott a kezében iPhone-t, de neki az az 1-2 perc elég, hogy eldöntse, hogy "az iPhone szar" Majd ha 1-2 hónapig használod egyhuzamban, és akkor mondod, hogy neked nem jön be, akkor lelked rajta, a te véleményed, elfogadom.. #2-es voltam. Ja, és ha fáj az igazság, akkor lehet lepontozni, kedves droid-felhasználók ;) :D
2017. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
82%
Nem nézzük le őket, mindenesetre kacagtató, ahogy a szifonosok egy része masszívan abban a hitben él, hogy a világ irigy rájuk :)
2017. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
66%
Nem értem a #4-est miért pontozátok le! Teljes mértékben egyetértek vele! lehet, hogy most jobban megéri egy Samsung, de ha megnézünk egy S8-at, meg egy iX-et mondjuk 2-3 év mulva, akkor látnánk nagy csodát :D Az Apple-el ellentétben a többi cég lesz@rja a régebbi készülékeket, amint megjelent az új. Az iOS 10-et iPhone 5-től lehet frissíteni, ami 2012-ben jelent meg. az iOS 11-et iPhone 5S-től lehet, ami 2013-mas. Na akkor miről beszélünk?! :D
2017. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

"Nem nézzük le őket, mindenesetre kacagtató, ahogy a szifonosok egy része masszívan abban a hitben él, hogy a világ irigy rájuk :)"


Nyilván NEM mindenkire értettem, de az tény, hogy amikor megjelenik egy iPhone, akkor elég sokan betámadják, szidják a vásárlókat.

2017. nov. 5. 14:59
 15/38 Captain Logic ***** válasza:
64%
Az iPhone X 380, a Note 8 340. Akkor miről is van itt szó? Vgy azért túlárazott, mert később került bele? Woah. Értem…
2017. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
42%

Most a Samsung is nagyon túlárazta a Note 8/8+ -t...

Az Apple is túlárazta az X -et (is).

Annyira más volt az eredeti koncepció. Vajon mért is nem úgy néz ki?

Mert képtelenek voltak legyártani egy olyan kijelzőt. Inkább vettek a Samsungtól alkatrészeket...

2017. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
66%

Picit vicces lenne az Iphonra irigykedni mikor samsung alkatrészekből van összerakva :D

A DRAM chip, a NAND tároló, Oled kijelző mind samsung :D

Az S8-at meg 180.000Ft-ért megkapod.Szerintem jobb vétel.

Az iOS nem ad annyi pluszt.

2017. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

"Az S8-at meg 180.000Ft-ért megkapod.Szerintem jobb vétel. "


De azt nem feledd, hogy amikor megjelent, akkor az is 300 fölött volt. Bár tény, hogy most az iPhone a legdrágább telefon :D

2017. nov. 6. 17:29
 19/38 loneredwolf ***** válasza:
52%
Mert az emberek irigyek
2017. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
66%

Én special nem szidom, csak kinevetem őket. A nagy 2018-as újításokat a Samsung már 2015-ben is tudta. Negyed ennyi pénzért. De mindenki arra költi a pénzét amire akarja. Aztán lehet mondani hogy szar az android, de aki ezt mondja annak valószínüled valami közép/alsókategóriás androidos telefonja volt. Apple fanok, próbáljatok ki egy tavalyi S7 telefont.

És mondjátok rá hogy lassú. :) 140k ért.


[link]


[link]


Remélem megnyithatók a linkek :)

2017. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!