Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják, nézik le sokan...

Miért szidják, nézik le sokan azokat, akik iPhone x készüléket vesznek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 11:57
1 2 3 4
 31/38 Captain Logic ***** válasza:
100%
Akkor fogd fel úgy, hogy nem a FaceID lóg be, hanem a FaceID melletti 2 kis résznél megjelennek az állapotjelzők.. Mivel se videókból, se képekból nem vág le semmit (mivel nem azonos képarányúak), nem tudom, mi a bajod vele. Egy kis extra rész. Csúnya? Ez szubjektív. Hasztalan? Ez nem igaz, hiszen több hely van alatta.
2017. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

"A képernyőbe belelógó akármire meg nem fogadom el, hogy szubjektív. BELELÓG A KÉPBE. Ez egy teljesen objektív tény. "


Jaj már persze hogy tény, hogy belóg a képbe ebben igazad van. De te erre azt írtad, hogy neked nem tetszik na és EZ a véleményed szubjektív része. Az hogy neked nem tetszik egy dolog. Sok embert nem zavar és kész. Persze hogy jobb lenne, ha nem lenne ott de így se csúnya szerintem.

2017. nov. 7. 21:55
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert sznobok.
2017. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Irigy nem vagyok rájuk, saját döntésük, de valahogy személy szerint egy ordenálé nagy eszetlenségnek találom, hogy ennyi pénzt egy telefonra áldozzon valaki (pláne, ha részletre van).
2018. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
Én 8 evig iphone-t használtam . Decemberben eljött a telefon csere ideje . A samsung note 8 at választottam most az iphone x helyett és egyatalan nem bántam meg.
2018. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Szerintem van egy kis különbség, hogy valaki úgy vesz meg egy ilyen telefont hogy bemegy egy boltba és leteszi az árát az asztalra, vagy valaki részletre, és mindenen spórol, csak hogy fizetni tudja. És mindezt csak azért, hogy menő legyen, és mindenki lássa körülötte, hogy ő egy 3-400 ezres telefonnal telefonál/netezik.


Nekem pl. van olyan ismerősöm, aki iPhone X-et vett (természetesen részletre) fizet kb.30-40 ezret rá havonta, de mellette mindennel spórol. Alig vesz magának ruhákat, a benzinre sajnálja a pénzt és stb.

Na, én inkább úgy vagyok vele, hogy veszek olyan telefont, amit saját pénzemből megtudok venni, de nem spórolok hanem költök inkább magamra. Kitörölhetem a popsim vele, hogy iPhone X-szel szaladgálok, ha a részlet fizetése miatt kajára nincs pénzem...

2018. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
1. 1 évig használsz 😂 Ez jó :D Volt egy Galaxy s6-om ami akkor jelent meg, nem használtam sokra, fényképezés, messenger, insta és kb. Ennyi :D és 1 évet se használtam. 5-6 hónap alatt belassult, 10-11 után szó-szó de majdnem felrobbant... Huawei jobb, de az Apple végképp... Vettem egy 7-et és már majdnem 2 éves és hibátlanul fut. Ég és föld. De a Huawei p20 ill. P30 széria is marha jó lett. A p20 Lite nem túlárazott, de annál jobb. A samu nekem nem jött be :/
2019. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Nekem p20 lite-om van, és arra amire használom bőven jó. De az ios is.
2019. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!