Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják, nézik le sokan...

Miért szidják, nézik le sokan azokat, akik iPhone x készüléket vesznek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 11:57
1 2 3 4
 21/38 Captain Logic ***** válasza:
47%

Lehet, hogy pont ennél a kérdésnél, nem tudom, de valahol olvastam, hogy az S6 vezeték nélküli töltése valami borzasztó volt, meg kelllett találni a megfelelő helyet a töltőn…


Amúgy mondj még egy olyan telefont, ami vízálló, gyorstöltős, vezeték nélküli töltős, káva nélküli oled kijelzős, jól működő biometrikus védelemmel, portré móddal, dupla kamerával. Igen, Note 8! Ami mennyibe is kerül? Jah, hogy 340e? Akkor nevessél csak…


És ha már parasztvakítás… túlszaturált színek, és teljesen fölösleges lekerekített kijelző… khm… Samsung…

2017. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

"ami vízálló, gyorstöltős, vezeték nélküli töltős, káva nélküli oled kijelzős, jól működő biometrikus védelemmel"


Nem akartam ebbe a farokméregetésbe beszállni, csak idetévedtem, de:

- Az X nem vízálló.

- Az X minden, csak nem káve nélküli (hogy az anyémba néz már ki, az a képernyőbe belógó bizbasz?).

- Biometrikus védelem? Nem merültem bele a témába, de emlékeim szerint csak kényelmetlenül közelről működik, sötétben esélytelen, hogy használható legyen, ráadásul szerintem az felhasználók 90%-a alapból kikapcsolja, mert macerásabb mint akármi.

2017. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
káva*
2017. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

"(hogy az anyémba néz már ki, az a képernyőbe belógó bizbasz?)." Ez teljesen szubjektív, nem róhatod fel hibának és sok embernek így is tetszik.


"- Biometrikus védelem? Nem merültem bele a témába, de emlékeim szerint csak kényelmetlenül közelről működik, sötétben esélytelen, hogy használható legyen, ráadásul szerintem az felhasználók 90%-a alapból kikapcsolja, mert macerásabb mint akármi."


Na, ez egyáltalán nem igaz.

Kár hogy nem merültél bele, ugyanis tökéletesen működik a független tesztek alapján SŐT sötétben is!

2017. nov. 7. 18:13
 25/38 anonim ***** válasza:

"- Biometrikus védelem? Nem merültem bele a témába, de emlékeim szerint csak kényelmetlenül közelről működik, sötétben esélytelen, hogy használható legyen, ráadásul szerintem az felhasználók 90%-a alapból kikapcsolja, mert macerásabb mint akármi."


Na igen, ez pont így van a samsung (szarsung)-oknál :D Ott tudtad feloldani egy képpel, na az iPhone X-el próbáld ugyan ezt.. Még maszkot sem oldotta fel, nemhogy egy képet :D Na így gyúnyolódjon a szarsung :D

2017. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

[link]


"Az arcfelismerés (Face ID) elég gyors és pontos, de más iPhone-okon gyorsabban működik az ujjlenyomatos Touch ID.

Fel kell emelni a készüléket az asztalról a Face ID-s arcleolvasáshoz, ha meg akarunk nézni egy értesítést

Az Face ID miatt máshogyan, és az arcunkhoz közelebb kell tartani a telefont, mint ahogyan az ember normálisan maga előtt tartaná

Infravörös fényforrások (hmm, például maga a Nap) zavarhatják a Face ID arcletapogatását. Sötétben és árnyékban megbízhatóbb."


A képernyőbe belelógó akármire meg nem fogadom el, hogy szubjektív. BELELÓG A KÉPBE. Ez egy teljesen objektív tény. Ennyire ne fanboykodjunk :D Nagyon jó telefonnak néz ki, ennyi pénzért ez még szép is, tök fölösleges ilyen nyilvánvaló dolgon rugózni. Neked nem tetszene jobban, ha nem lenne ott az a szar a képernyőn?

2017. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Captain Logic ***** válasza:
58%
A gyakorlatban nem kell közelebb tartani… amúgy meg belóg, hát ez van, te hogy oldottad volna meg? Egyébként meg nem is takar ki semmit… ha tudnád, hogyan működik, nem dumálnál itt…
2017. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

" amúgy meg belóg, hát ez van, te hogy oldottad volna meg?"


Annyira tudtam, hogy elő fog jönni ez a "csináld jobban" szöveg :D Mit tudom én, nem telefonok formatervezésével foglalkozó mérnök vagyok. A másik kistrillió telefonnál hogy oldották meg, hogy a szenzorok nem lógnak a kijelzőbe?

2017. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Captain Logic ***** válasza:
35%
Erről van itt szó... Nincsen másik olyan okostelefon a piacon, ami teljes képernyős lenne, ebben pedig még a FaceID rengeteg szenzora is ott van...
2017. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

De ember, akkor ne akarjon teljes képernyős lenni, pláne, hogy semelyik irányba nem megy neki.

Még mindig jobb, ha felül van egy kis olyan hely, ami nem képernyő, mint ez a baromság, hogy belelóg a "FaceID szenzor" (= kamera).

2017. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!