Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 11 éves fiúnak milyen telefont...

11 éves fiúnak milyen telefont vegyünk amin megy a fortnite?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Egyrészt egy 11 éves már nem kisgyerek, másrészt ilyen kérdést az elektronikus eszközökhöz tegyél fel, ne a gyerekvállalásba.
2018. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
58%
Szegeny kisfiu ligmaban szenved :(
2018. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy lista arról, hogy a jelenlegi állapotában milyen mobilokon fut a Fornite:

[link]

Nem lesz olcsó.

2018. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huawei Mate 10 Pro gondolkodunk neki remeljuk jo lesz
2018. aug. 14. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Aaaz igen, nem egy sanyarú gyerekkor - ne értsd félre, nem akartam semmi rosszat mondani.


Beleszólni sem szeretnék a választásba, de én ha ilyenre adnám a fejemet, akkor kapna a gyerek egy szolídabb telefont (ami azért használható, de ha elhagyja, összetöri, ellopják stb. akkor nem kár érte annyira), és egy iPad-et, amin fut. Egyrészt nagyobb az élmény a sokkal nagyobb kijelző miatt, másrészt azt nem viszi magával, így jobban tudom otthon kontrollálni, hogy mikor, mi helyett és mennyit játszik. Ez nem tanács, csak egy vélemény, egy lehetőség, amit meg lehet fontolni. Ráadásul így két kütyüvel gazdagszik, amit két-három hét után is tud majd jól használni, mikor megunja a Fornite-t. :-)

2018. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huawei helyett samsung note 9 telefon lett árban :)
2018. aug. 30. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!