Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hivogatnak egy telefonszámról,...

Hivogatnak egy telefonszámról, de nem szólnak bele?

Figyelt kérdés
Ha visszahívom nem veszik fel. titkositva van. Honnan tudjam meg hogy kié?
2018. aug. 22. 13:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én pár évvel ezelőtt egy kb 850 fős vállalatnál dolgoztam. Ott minden kimenő vezetékes szám rejtett szám volt, aztán többek unszolására egyszer csak megoldották a problémát az informatikus kollégák. De addig kénytelen voltam felvenni minden rejtett számról jövő hívást, mert soha nem tudhattam, nem e valamelyik munkatársam hív éppen.


Egyébként én sem szeretem, ha rejtett számról hívnak.

2018. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A kérdező azt írta fő kérdésében, hogy kijelzett számmal hívják. Mert akkor visszahívni sem tudta volna, ugye? Anyámat is kijelzett számmal hívogatták, mint ahogy írtam is, de ő nem hívta vissza szerencsére. A titkosított szám az mást jelent. A szolgáltatónál én sem kértem, hogy bárki hívogathasson. Tehát a számom titkosítva van. Nem is zaklatnak.
2018. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az a szám szerintem nincs titkosítva,mert amúgy hívni se tudnád,ott max a szám van elrejtve,amúgy engem is hívogatnak néha egy privát számról,de nem veszem fel soha,mert arra tanítottak,hogy ilyet soha ne vegyek fel,te se vedd fel egyszer abbahagyják.
2018. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, tehát kiírja a telefonszámot,

csak a tudakozoba ha utánanézek, akkor titkositva van.

Egyébként az enyém is...

Egy 70 -es számról van szó.

2018. aug. 22. 16:15
 15/20 anonim ***** válasza:
El ne áruld a számot! Még a végén kiderül, amire kíváncsi vagy. :)
2018. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy momó az he
2018. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Amúgy engem 70-es számról a budapest bank szokott hívni
2018. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17.! :D

Egyébként anyámat is 70-es számról hívták azzal a különbséggel, hogy semmi köze a Budapest bankhoz. Tehát a fene tudja, ki szórakozott. Még jó, hogy nem lihegtek bele kéjesen. :D

2018. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Alex Fly ***** válasza:

Először is meken alapból be van állítva a mobilon, hogy a rejtett számról érkező hívásokat automatikusan blokkolja...

De ha ilyen hívás érkezik, akkor a legegyszerűbb, ha hagyod, hadd ketyegjen a hívó percdíja. Szépen leteszed valahova, nem bontod a hívást és otthagyod. Előbb-utóbb megunja...

2018. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Kiemeltem a kérdést ,hátha valakit érdekel.

Az én telefonszámomról telefonálgatnak, azokat is hívják akik a telefonba vannak számok.


Egyfolytában keres a fiam hogy miért hivogatom, mikor ma a kezembe se volt a telefon....


De a telefonszámokat honnan tudják meg?

2018. aug. 24. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!