Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A (legújabb) iPhone külenleges...

A (legújabb) iPhone külenleges? Vagy csak drága?

Figyelt kérdés

Különleges az én olvasatomban az, ami nagyon kevés embernek adatik meg és pluszban nagyon jó is.


Nekem egy tömegtermelt, hatalmas példányban eladott,mgyorsan avuló, cserélendő elektronikai eszköz nem különleges. De érdekel mindenki véleménye.



2018. szept. 18. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ez a különleges.

Ez esetleg presztízs vagy felvágás (személye válogatja).


A különleges ma inkább az, hogy vannak még (bár nagyon kevesen), akiknek az értékrendjét még nem térítette el a fogyasztói társadalom.

2018. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én egyetértek, bár tavaly megvettem az X-et, 7 plus-ról cseréltem, és hosszabb távon már erre is azt mondtam, hogy sok értelme nem volt...én hitelre megvettem, úgyis egy valag pénzt otthagyok a telekomnál, akkor tökmind1, hogy mellette még ráfizetek egy párezret havonta.


az az igazság, hogy jelen pillanatban már nem létezik a piacon különleges vagy érdekes telefon, mert nincs rá igény.

ha megnézzük akármelyik flagship-et, mindegyik hatalmasat fejlődik fejlesztői szemmel, csak nem tudják felvevő igény nélkül mire hasznosítani azt a fejlődést.


értem ez alatt például az egyre jobban elterjedő mesterséges intelligencia chip-ek alkalmazását. 2018-ban még mindig azon vannak sokan fennakadva, hogy "az iPhone XR-nek miért csak HD+ felbontású a kijelzője?", holott valószínűleg senki nem számolgatja a pixeleket, meg hát ha az ember használja a telefont, akkor lehet egy pár perc múlva észre sem fogja venni, hogy ez egy rossz kijelző szerinte...


ezek a telefonok jelenleg előrébb tartanak, mint amilyen igény mutatkozna a tudásukra.


én úgy látom, hogy emiatt az előny miatt most néhány évre biztosan lelassul az elavulása ezeknek a telefonoknak, talán az is lehet, hogy amint találnak ezeknek a dolgoknak egy hétköznapi felhasználási módot, amire égető szükség van, akkor még jobban kiforrnak, mint új korukban.


így ebből a szempontból tehát jelenleg én is azt tudnám csak mondani az XS-ről, hogy bármi, amit bemutattak a keynote-on, az marketing szempontjából nagyon jó, de a háttérben semmilyen fejlődést nem fog észlelni senki mondjuk egy X-hez képest...

2018. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem különlegesek, esetleg különlegesen drágák. A tavaly megjelent X-hez képest azonban nem tűnnek olyan rettentően nagy durranásnak. Az apple watch 4 viszont egész jónak néz ki.
2018. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!