Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hasonló tudásúak, mégis nehéz...

Hasonló tudásúak, mégis nehéz a döntés. Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Xiaomi MI a2 Lite vagy Huawei P20 Lite

Eddig nekem mindig Xiaomi telefonom volt, és meg voltam vele elégedve. Most bejött ez a notch divat, és 80 ezer ft körül nézegettem a telefonokat csak nek tudok dönteni

Ugye a Xiaomi aksi erősebb sokkal, de a Huawei camerája jobb...

Szerintettek melyik legyen? :)



2018. nov. 25. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én inkább a Xiaomi Mi 8 Lite-ot (4/64) javaslom, ami jóval 80E Ft alatt lehet kapni. Eustock oldaláról (magyar garanciával), 75E Ft körül tudod megrendelni. Remélem tudtam segíteni.

2018. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is e kettő között gondolkodom. A Xiaomi olcsóbb, nem sokkal gyengébb a kamerája (nem észrevehetően), a Huawei semmivel se tud többet, nem éri meg a plusz pénzt, úgyhogy én a Xiaominál maradok.
2018. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát igen, de a Xiaomi elég zajos képet csinál este

nem tudom a Huawei sokkal jobb?

2018. nov. 29. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Huaweinek jobb a kamera szoftvere, illetve 2 év garit adnak hozzá gyárilag.
2018. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!