Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidos telefonom 67%-ig...

Az androidos telefonom 67%-ig tökéletesen müködik,66%tól kb 40%ig másodpercenként pörög lefelé a töltöttség, utána pedig mindig kikapcsol 0%-al. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ez a hiba kb 2 hónapja kezdődött, eleinte jobban birta, de mostmár teljesen beállt a fent emlitett merülésre. Egy kinai okostelefonról van szó amit 1 éve vettem és semmi baja nem volt ezidáig, mai szinthez képest elég jó konfigurációja van a telónak. Kicseréltem benne a régi akksit új gyárira és kb annyit változott a helyzet hogy nem 80%nál kapcsol ki hanem 66%ig müködik. Amint lemerül, 0%ról nagyon gyorsan 100%ra feltölt...elvileg...annyit is mutat bekapcsoláskor, de utána kezdődik előröl. Tegnap nyomtam neki egy gyári beáálitásra egy resetet de nem változott semmi. Jelenleg nemtudom lecserélni a telefonomat, bevittem szervizbe is...de csak kiröhögtek hogy engedjem el, szar telefon, vegyek inkább +100k-ért normális telefont :) Valakinek van valami ötlete hogy milehet ilyenkor? Talán egy teljes android újratelepités segithet?

2018. nov. 30. 19:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10. Au Oukitel az nagyon jó telefon, van a rokonságban több is.

K6000-es már elmúlt 3 év , a másik meg K3 , ez is már másfél éves és tökéletes mindegyik.

Nekem volt Ulefone , 2.5 évig. Az is nagyon jó csak a betonra ejtettem és szar lett.

Most Redmi 5 plus van ez is nagyon jó.

2018. dec. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én meg pont a Xiaomi-val szívtam meg, nekem pl. össze-vissza fagyott, a Meizu-val meg nincsenek ilyen gondok. Ettől persze nem fogom azt mondani, hogy senki ne vegyen Xiaomi-t, mert sokan meg elégedettek vele, de én biztos nem veszek többet. Most attól, hogy a mostani Meizu-mmal van ez a kis probléma, nem fogok másik telefont venni, mert attól még az használható és egyébként is egy nagyon megbízható készülék. Vannak apróbb hibái, ez tény, de melyik telefonnak nincs? A méregdrága, több százezres készülékeknek is vannak!
2018. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"semmi értelme megcsinálni, mert nem ér semmit"


Amikor a battery.stats ténylegesen nincs törölve, akkor nem ér semmit. A Play Storeban nem ritka az olyan app, ami nem oldja meg és nem is kér jogot hozzá.

2018. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Értem, köszi! Esetleg tudsz egy olyan alkalmazást ajánlani, ami tényleg bevált? Root-olt a telefonom egyébként. Azért (is) kérdezem ezt, mert hátha a kérdezőnek is beválik!
2018. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!