Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott egy Samsung Galaxy s9+...

Adott egy Samsung Galaxy s9+ mobil telefon, wifi csatlakozási probléma?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen kívül MINDENHOL teljesen jól működik és egyből felcsatlakozik a wifi-re.Viszont a munkahelyemen hitelesítési hibát ír ki vagy csak tölt és nem történik semmi , sok mindennel próbálkoztam már. Jelszó HELYESEN van beírva, hálózat elfelejtés , telefon újraindítás , reset , stb. Örülnék ha valaki tudna valami tippet adni a megoldásra , így rá vagyok kényszerülve a mobil internet használatára de a wifi sok mindenben megkönnyítené a dolgom, ha működésre tudnám bírni!

2019. febr. 5. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem első hallásra úgy tűnik, hogy a telefonod MAC cím alapján le lett lőve a munkahelyi hálózatról. Ez megmagyarázná, miért csak ott nem tudsz csatlakozni. Kérd meg az ottani illetékest, hogy ellenőrizze nem-e tiltották a telefonodat ki a hálózatról MAC cím alapján.
2019. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!